TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Monika Kryemadhi akuzon deputetët që “tradhtuan” opozitën: Morën mandatet 17 qelbësira

Gazeta Tema - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

Kryemadhi nuk përmbahet në studio: Kanë hyrë 17 qelbësira në Kuvend që njëri shitet me dosjet e SHIK-ut

SOT - 09.10.2019

Kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi ka deklaruar edhe një herë se nuk janë pendaur për djegien e mandateve. Ajo u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe kërcënuar për shkak të problemeve me ...

“Morën mandatet 17 qelbësira”, Kryemadhi ofendon rëndë deputetët e rinj që erdhën nga listat e LSI-së

Java News - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi u shpreh se ata që morën mandatet janë shitur dhe ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre

Gazeta Express - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që ...

Kryemadhi: 17 qelbësira hynë në Parlament, u shitën e kërcënuan prej dosjeve të tyre

Tetova Sot - 09.10.2019

Duke komentuar djegien e mandateve dhe duke theksuar se opozita e bashkuar nuk është penduar për këtë vendim, kryetarja e LSI-së, Monika Kryemadhi në një intervistë për Syri Tv u shpreh se ata që ...