TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Batutat e plota në Kuvend/ Berisha e Ndoka i tregojnë kokainën, kryeministri bën lojë fjalësh me “peshkatarin” e Bashës

Botasot - 13.10.2017

Një shprehje e kreut të PD-së Lulzim Basha gjatc replikës së tij në Kuvend ka shërbyer që kryeministri Edi Rama të nisë edhe njëherë ironinë e tij, duke futur ‘në sherr’ Bashën me Ndokën.

Berisha: Pse kruhet gjithë kohën që flet Rama? Ja arsyeja

Botasot - 13.10.2017

Ish-kryeministri Sali Berisha merr fjalën në Kuvend dhe shprehet se gjithë gazetarët kanë një pyetje: “Pse kruhet gjithë kohën që flet Rama?”. Sipas Berishës ka vetëm një shkak, është kokaina Mes të ...

Berisha: Edi Rama kruhet kur flet, shkak kokaina

Zhurnal - 13.10.2017

Berisha: Edi Rama kruhet kur flet, shkak kokaina Tiranë, 13 tetor - Ish-kryeministri shqiptar, Sali Berisha merr fjalën në Kuvend dhe shprehet se gjithë gazetarët kanë një pyetje: “Pse kruhet gjithë ...