TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Icardi – Inter, ky është lajmi i fundit rreth të ardhmes së lojtarit

Lajmi.net - 18.01.2019

Mauro Icardi si çdo afat kalimtar është lojtari më i diskutuar tek skuadra e Inter. Kjo për shkakun se skuadra të mëdha evropiane janë vënë në kërkim të shërbimeve të tij, pasi ky i fundit ka treguar ...

Wanda Nara: Icardi do të rinovojë me Interin

Telegrafi - 18.01.2019

Wanda Nara, gruaja dhe agjentja e sulmuesit të Interit, Mauro Icardit, i ka siguruar të gjithë që sulmuesi do ta vazhdojë kontratën. Ajo kishte ndezur polemikat duke deklaruar muaj më parë se kishte ...

E bujshme, Icardi te Real Madrid, Inter blen sulmuesin e Atalantës

Gazeta Tema - 18.01.2019

Inter po përgatitet për çdo ngjarje të mundshme në merkaton e verës. Ende jemi në janar, por drejtuesit e zikaltërve i druhen një mosmarrëveshje me Mauro Icardin, çka do sillte mos rinovimin e ...

Shpërthen Wanda Nara: Kush flet për mua duhet të ketë b**e (FOTO LAJM)

Albeu.com - 18.01.2019

Vanda Nara, agjentia e kapitenit të Interit, prej disa kohësh është në qendër të mediave italiane dhe jo vetëm, për ngërçin që Interi dhe Ikardi kanë për rinovimin e kontratës.

Interi “blindon” sulmuesin e Atlantës për Ikardin

Alsat - 18.01.2019

Interi ka bërë përgatitjet e duhura që në rast të largimit të Mauro Ikardit në merkaton e korrikut, të zëvëndësojë atë me sulmuesin e Atalantës. Sipas mediave italiane , Interi ka “bllokuar sulmuesin ...

Berisha mbetet pa një bashkëlojtar

Zeri - 18.01.2019

Befasia e ditës së sotme vjen nga Italia dhe nga kampi interist. “Sport Mediaset”, ka publikuar një lajm, në të cilin thuhet se Duvan Zapata, lojtari që luan me Atalantën, ku për bashkëlojtar e ka ...

Puna e vështirë e grimieres së Wanda Nara, ia lyen me krem edhe fundshpinën

Botasot - 17.01.2019

Gruaja e futbollistit Mauro Icardit, menaxhere, nënë, ikonë-seksi, bionde dhe “bombastike” për të lënë pa frymë, miliona ndjekës në rrjetet sociale. Wanda Nara godet sërish.

Rinovimi i Icardit, në klubin zikaltër nuk ka ende “tym të bardhë”

SuperSport - 17.01.2019

Rinovimi i kontratës së sulmuesit Mauro Icardi me klubin e Interit, është një çështje që ka trazuar jo pak ambientin zikaltër gjatë ditëve të fundit të 2018-ës dhe të para të 2019-ës.

Icardi takohet nesër me drejtuesit e Interit

Botasot - 17.01.2019

Agjentja e Mauro Icardit, dhe njëkohësisht bashkëshortja e tij, Wanda Nara, raportohet se do të takohet nesër me drejtuesit e Interit për të biseduar lidhur me kontratën e re.

Interi takohet të premten me agjentin e Icardit për rinovimin e kontratës

Telegrafi - 17.01.2019

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, njoftohet se do të takohet nesër (e premte) me drejtuesit e Interit për bisedime rreth kontratës së re.

Wanda & Icardi, nesër mund të jetë dita e së vërtetës

Botasot - 17.01.2019

Telenovela për rinovimin e kontratës së Mauro Icardi-t me Inter-in mund të përfundojë nesër. "Sky Sport", në fakt, ka bërë të ditur se palët do të takohen përsëri këtë të premte për të arritur një ...

Vanda Nara e papërmbajtshme: Kush flet me mua duhet të ketë b**e

Mapo - 18.01.2019

Vanda Nara, agjentia e kapitenit të Interit, prej disa kohësh është në qendër të mediave italiane dhe jo vetëm, për ngërçin që Interi dhe Ikardi kanë për rinovimin e kontratës.

Rinovimi i Icardit, në klubin zikaltër nuk ka ende “tym të bardhë”

Portalb - 17.01.2019

Rinovimi i kontratës së sulmuesit Mauro Icardi me klubin e Interit, është një çështje që ka trazuar jo pak ambientin zikaltër gjatë ditëve të fundit të 2018-ës dhe të para të 2019-ës.

Agjentja e Icardit takohet nesër me drejtuesit e Interit

Albeu.com - 17.01.2019

Agjentja e Mauro Icardit, dhe njëkohësisht bashkëshortja e tij, Wanda Nara , raportohet se do të takohet nesër me drejtuesit e Interit për të biseduar lidhur me kontratën e re.

Interi takohet të premten me agjentin e Icardit për rinovimin e kontratës

Almakos - 17.01.2019

Agjentja dhe gruaja e Mauro Icardit, Wanda Nara, njoftohet se do të takohet nesër (e premte) me drejtuesit e Interit për bisedime rreth kontratës së re.

Icardi takohet nesër me drejtuesit e Interit

Tetova Sot - 17.01.2019

Agjentja e Mauro Icardit, dhe njëkohësisht bashkëshortja e tij, Wanda Nara, raportohet se do të takohet nesër me drejtuesit e Interit për të biseduar lidhur me kontratën e re.