TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Afrim Gashi flet për një investim nga Zvicra që do ta ndryshon gjendjen e Maqedonisë Veriore (VIDEO)

Tetova Sot - 11.02.2019

Afrim Gashi në emisionin ”click plus” tha se një investitorë së shpejti pritet të investojë në Maqedoni, ai tha është nga Zvicra, dhe se po flitet me kryeministrin Zaev për këtë investim.

Afrim Gashi: Tradhtarët s’kanë vend në BESË, shumica e strukturave janë me ne (VIDEO)

Almakos - 11.02.2019

Sonte në emisionin “ Click Plus” në TV 21, i ftuar ishte kryetari i Lëvizjes BESA, Afrim Gashi, i cili foli për situatën aktuale politike në vend dhe qeverisjen e Lëvizjes BESA.

Gashi: Pas anëtarësimit në NATO pritet rritja e investimeve të huaja në vend

Telegrafi - 11.02.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi në emisionin “Click Plus” sqaroi për debatin e hapur në lidhje me konkursin në Ministrinë e Kulturës, ku hodhi poshtë zërat për manipulim me konkursin e fundit.

Gashi flet për një investim nga Zvicra që do ta ndryshon gjendjen e Maqedonisë Veriore (VIDEO)

Ina - 12.02.2019

Afrim Gashi në emisionin ”Click plus” tha se një investitorë së shpejti pritet të investojë në Maqedoni, ai tha është nga Zvicra, dhe se po flitet me kryeministrin Zaev për këtë investim.

Gashi: Pas anëtarësimit në NATO pritet rritja e investimeve të huaja në vend

Botasot - 11.02.2019

Kryetari i Lëvizjes Besa, Afrim Gashi në emisionin “Click Plus” sqaroi për debatin e hapur në lidhje me konkursin në Ministrinë e Kulturës, ku hodhi poshtë zërat për manipulim me konkursin e fundit.