TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Personazhet VIP fillojnë “sfidën nudo”, pranojnë sfidat e njëri-tjetrit për publikimin e imazheve lakuriq (Foto, +18)

Telegrafi - 11.07.2019

Aktorja e njohur amerikane, Linday Lohan, është bërë nismëtare e një sfide të re në rrjetet sociale. Ajo ka sfiduar personazhet VIP që të zhvishen nudo, dhe fotografitë t’i ndajnë me ndjekësit e tyre ...

Sfidës nudo të Lindsay Lohani i bashkohet këngëtari i njohur

Tetova Sot - 11.07.2019

Pas sfidës më të famshme që çmendi të gjithë të famshmit, sapo kanë nisur një sfidë të re atë të pozimit nudo. Këtë gjë për herë të parë e vazhdoi aktorja Lindsay Lohan, e cila ndezi rrjetin me pozen ...

Po kthehet në sfidë, këngëtari i famshëm pozon nudo (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.07.2019

Pas “Bottle Challenge”, e cila u bë sfida më e famshme e momentit në Instagram, duket se VIP-at po fiksohen me një tjetër sfidë, atë të pozimit nudo .

Sfida e re në rrjet, pozimi nudo/ Këngëtari, zhveshur mbi karrige…

Mapo - 11.07.2019

Pozimi nudo duket se është shndërruar tanimë në një sfidë për personazhet e njohur. Pak ditë më parë aktorja Lindsay Lohan postoi në “Instagram” një foto nudo, ku shihej e ulur në dysheme përballë ...

Trendi i radhës në internet, VIP-at fillojnë ‘sfidën nudo’

Gazeta Express - 11.07.2019

Sfidës nudo të Lindsay Lohan i bashkohet këngëtari i njohur. Pas sfidës më të famshme që çmendi të gjithë të famshmit, sapo kanë nisur një sfidë të re, atë të pozimit nudo.