TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Çmendet kavajasi, qëllon me armë zjarri punonjësit e OSHEE-së

Albeu.com - 12.01.2018

Reforma në lidhje me energjinë elektrike vazhdon akoma me intensitet por mesa duket rrugës hasen edhe pengesa. Kështu një shtetas me inicialet Dritan K.

Qëllon me çifte në drejtim të punonjësve të OSHEE, ndalohet autori

SOT - 12.01.2018

OSHEE bën me dije se një person në Kavajë ka qëlluar me armë në drejtim të disa punonjësve të cilat kanë qenë duke verifikuar disa abonentë. Në një njoftim për mediat ngjarja ka ndodhur ditën e sotme ...

Punonjësit e OSHEE i shkojnë për verifikim në banesë, kavajasi i kërcënon me armë

BalkanWeb - 12.01.2018

KAVAJE- Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme në qytetin e Kavajës. Teksa kishin shkruar për kontroll dhe verifikim në terren të abonentëve, grupi i punës së OSHEE të Drejtorisë Rajonale ...

Kavajasi qëllon me çifte në drejtim të punonjësve të OSHEE

Gazeta Express - 12.01.2018

Në një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se një person në Kavajë ka qëlluar me armë në drejtim të disa punonjësve të cilat kanë qenë duke verifikuar disa ...

Kavajë, abonenti pret me armë grupin e OSHEE, shmanget tragjedia

Java News - 12.01.2018

Një grup pune i Operatorit të Shpërndarjes së Energjisë Elektrike gjatë kontrollit dhe verifikimeve që po bënte në terren ka hasur në kundërshtimin e një abonenti në Kavajë, i cili nuk ka pranuar.

Kavajasi qëllon me çifte në drejtim të punonjësve të OSHEE

LajmiFundit - 12.01.2018

Në një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se një person në Kavajë ka qëlluar me armë në drejtim të disa punonjësve të cilat kanë qenë duke verifikuar disa abonentë.

Qëllohet me armë ndaj punonjësve të OSHEE Durrës

Durres Lajm - 12.01.2018

Në një njoftim për mediat, OSHEE bën me dije se një person në Kavajë ka qëlluar me armë në drejtim të disa punonjësve të cilat kanë qenë duke verifikuar disa abonentë.