TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ghetto Gease paralajmëron një “bombë”

Ina - 12.02.2019

Reperi kosovar duket se nuk do të rri “rehat” për Shën Valentin dhe është duke përgatitur për ta sjell një befasi Ai në rrjetin social Instagram ka shkruar se “është koha për një bombë”, derisa janë ...

Ghetto Gease paralajmëron një “bombë”

Gazeta Express - 11.02.2019

Reperi kosovar duket se nuk do të rri “rehat” për Shën Valentin dhe është duke përgatitur për ta sjell një ...