TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Gjendje alarmante me zjarret në Kondovë të Shkupit

Almakos - 13.08.2017

13 August Mali mbi fshatin Kondovë të Komunës së Sarajit sonte vone është përfshi nga flakët. Zjarri po përhapet në drejtim të fshatit duke rezikuar kështu edhe shtëpit.

Zjarri rrezikon Kondovën, autoritet thonë se nuk duhet të shqetësohemi (Video)

Telegrafi - 13.08.2017

Një zjarr masiv që është shpërndarë shpejtë nga era dhe është ndihmuar nga stuhia që mbretëron në Maqedoni ka rritur ndjenjën e panikës tek banorët e Kondovës dhe fshatrave tjerë përreth.

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

Almakos - 13.08.2017

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa minutave.

« Foto » Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, autoritetet komunale në gjumë?

Zhurnal - 12.08.2017

« Foto » Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, autoritetet komunale në gjumë? Shkup, 12 gusht - Zjarr i madh ka kapluar pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton Zhurnal.mk Në këtë hapësirë ka pasur ...

Lajmi i fundit : Zjarri po i afrohet Kondovës.Banorët : Statujat e Luanëve të Gruevskit nuk e ndalojnë zjarrin por ...

Alb Portali - 13.08.2017

Loading... Kondova në zjarr që po merr përmasa të frikshme .Tashmë zjarri sic raportohet nga banorët e asaj zone për Faktiditor.ch , po i afrohet gjithnjë e më afër fshatit .Pamjet flasin se ...

Zjarr në Kondovë

Botasot - 13.08.2017

Një zjarr i madh është përhapur pranë fshatit Kondovë, i cili gjendet në dalje të Shkupit, pranë rrugës për në Tetovë. Banorët kanë shfaqur frikën se zjarri do të përfshi edhe shtet pite e tyre, të ...

E frikshme, përhapet zjarri në pyjet mbi Kondovë (Video)

Almakos - 12.08.2017

Po vazhdon të digjet pylli në hapësirën mbi fshatin Kondovë. Ndërkohë që aktualisht është duke fryrë erë dhe herë pas here ka edhe pika të shiut, raporton SHENJA.

Vazhdon të digjet mali shumë afër shtëpive në Kondovë (VIDEO)

Almakos - 12.08.2017

PAMJE EKSKLUZIVE NGA KONDOVA/ Vazhdon të digjet mali shumë afër shtëpive në Kondovë Banorët e Kondovës edhe në kotë orë të vona vazhdojnë të “luftojnë” me zjarrin.

Video: Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Almakos - 12.08.2017

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi ...

LAJM I FUNDIT: Fshati Kondove ka nevoje per ndihme, Banoret: Po digjemi

Antpress - 12.08.2017

Zjarri madhe eshte afruar shtepive te banimit ne Kondove, ne rrjetet sociale banoret e Kondoves po kerkojne ndihme, jane te shqetsuar sepse zjarri i madh eshte shume prane shtepive te tyre.

Zjarr ne Kondove te Shkupit, nje pjese e banoreve largohen nga shtepite e tyre

Antpress - 12.08.2017

Zjarr i madh qe ka kapluar Kondoven mesohet se zjarri eshte afruar ne afersi te shtepive te banimit. Mesohet se nje pjese e banoreve jane larguar nga shtepite e tyre.

Situata në Kondovë, pas pak TV SHENJA përsëri me edicion special të lajmeve

Alb Portali - 13.08.2017

Ekipi i TV SHENJA është në Kondovë dhe po ndjek nga afër situatën me zjarrin që ka kapluar Kondovë. Loading... Të dhënat e fundit do të mund t;I ndiqni në edicionin e radhës që do të jetë pas disa ...

E frikshme, përhapet zjarri në pyjet mbi Kondovë (Video)

Alb Portali - 12.08.2017

Po vazhdon të digjet pylli në hapësirën mbi fshatin Kondovë. Ndërkohë që aktualisht është duke fryrë erë dhe herë pas here ka edhe pika të shiut, raporton SHENJA.

Video: Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Alb Portali - 12.08.2017

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi ...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Flaka - 12.08.2017

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi ...

Video: Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Ina - 12.08.2017

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi ...

Video: Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi

Lajm - 12.08.2017

Një zjarr i madh është ndezur në pyjet me pisha mbi fshatin Kondovë, raporton SHENJA. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi ...

Zjarr i madh mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi (VIDEO)

Antpress - 12.08.2017

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era.

Zjarr mbi fshatin Kondovë, rrezikohen disa shtëpi (VIDEO)

Portalb - 12.08.2017

Një zjarr i madh ka shpërthyer në malin mbi fshatin Kondovë. Në këtë hapësirë ka pasur vatra zjarri edhe gjatë ditëve të kaluara, por u rindez sot në orët e mbrëmjes pasi nisi të fryjë era.