TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Këto ushqime do t’ua largojnë ndjesinë e fryrjes si me magji

Portalb - 11.09.2019

Nëse keni vazhdimisht ndjesinë e fryrjes dhe ju duket e pamundur të shpëtoni prej saj, atëherë po lexoni artikullin e duhur. Nëse mendoni se duke mos ngrënë do ta bëni këtë ndjesi të zhduket, e keni ...

​Largoni fryrjen me këto ushqime

Zhurnal - 10.09.2019

Keni vazhdimisht ndjenjën se jeni të fryrë? Nuk e dini si të shpëtoni prej tij? Ju mendoni se është më mirë të mos hani asgjë kur të shfaqet kjo ndjenjë e pakëndshme.

Largoni fryrjen me këto ushqime

Botasot - 10.09.2019

Keni vazhdimisht ndjenjën se jeni të fryrë? Nuk e dini si të shpëtoni prej tij? Ju mendoni se është më mirë të mos hani asgjë kur të shfaqet kjo ndjenjë e pakëndshme.