TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Florent Hasani i lumtur me debutimin për Kosovën, këto janë fjalët e tij

Zeri - 12.09.2019

Florent Hasani e bëri debutimin e tij me përfaqësuesen e Kosovës në humbjen 5:3 ndaj Anglisë të martën, në kuadër të kualifikimeve për Kampionatin Evropian të vitit 2020, transmeton zeri.info ...

Florent Hasani: Jam i lumtur dhe krenar që debutova te Kosova, do ta jap maksimumin

Telegrafi - 11.09.2019

Florent Hasani debutoi te Kosova në humbjen 5-3 ndaj Anglisë në kuadër të kualifikimeve për Euro 2020. Talenti shqiptar ka thënë se ndihet shumë i lumtur që ka debutuar në atë ndeshje historike dhe ...