TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vujçiç  i gatshëm për të luajtur me FC Shkupin vetëm pas një muaji

InfoSport - 13.01.2018

Stefan Vujçiç pa dyshim se është një ndër mesfushorët më të mirë që kanë luajtur në elitën e futbollit vendor, njofton “infOSport.mk”. Një gjë të tillë kroati me pasaportë gjermane e ka dëshmuar me ...

Ilijoski: Besoj se me bombat e mia do i gëzoj “Shvercerat”

InfoSport - 12.01.2018

Bazhe Ilijoski është njëri prej atyre futbollistëve që i kishte besuar projektit gjigand të drejtuesve të rinj të FC Shkupit, përmes të cilit edhe vetë sulmuesi beson se skuadra nga Çairi mund të ju ...

Broja: Do jap më të mirën, besoj në suksese të mëdha me FC Shkupin

InfoSport - 12.01.2018

Rron Broja në konferencën e sotme për shtyp para gazetarëve tha se është shumë i lumtur që i është bashkuar një klubi me një histori të madhe, që pas vetes ka një armatë të madhe tifozësh, me të ...

FC Shkupi bënë për vete edhe Besart Abdurrahimin!?

InfoSport - 12.01.2018

FC Shkupi gjatë ditës së sotme bëri prezantimin e 4 futbollistëve të rinj, të cilët pritet të jenë forca shtesë e skuadrës nga Çairi për stinorin pranveror në elitën e futbollit vendor, njofton ...

Ylli i ri i FC Shkupit, Rron Broja në formacionin më të mirë 2017 të Superligës së Kosovës

InfoSport - 12.01.2018

Federata e Futbollit të Kosovës sonte shpalli më të mirët për vitin 2017-të, përfshirë këtu edhe formacionin më të mirë të Superligës, njofton “infOSport.mk”.

Emrat e rinj në F.C Shkupi, shpresë për suksese të mëdha (Foto)

Almakos - 12.01.2018

Pronari i klubit futbollistik Shkupi, Shefqet Demiri, në shoqërim të nënkryetarit Omer Bunjaku, gjatë ditës së sotme kanë prezantuar zyrtarisht katër emrat e rinj që i janë bashkangjitur ekipit të ...

Shkupi prezantoi blerjet, por ende nuk e ka mbyllur “pazarin”

Portalb - 12.01.2018

Drejtuesit e rinj të FC Shkupit prezantuan 4 përforcimet e reja që janë sjellë në afatin kalimtar të dimrit, me të cilat skuadra nga Çairi synon fillimisht mbijetesën e pastaj edhe garat evropiane.

Shkupi është në bisedime me Abdurahimin, ja pse lojtari vështirë bindet

Lajm - 12.01.2018

Skuadra e Shkupit sot prezantoi blerjet e afatit kalimtar të dimrit, Ljamcevski, Broja, Vujcic dhe Ilijoski. Në ndërkohë, kryesia është në bisedime për të afruar edhe disa futbollistë cilësorë.

FC Shkupi prezantoi katër blerjet e reja, priten edhe dy-tre përforcime(VIDEO)

Lajm - 12.01.2018

FC Shkupi ka prezantuar blerjet e reja për fazën e dytë të kampionatit. Ata janë: Bllagoja Ljamcevski, Rron Broja, Stefan Vujcic dhe Blaze Ilijoski. Ngjarja është zhvilluar në Marriot Hotel, ku kanë ...

Demiri:”Presim edhe 2-3 futbollist kualitativ”

Alsat - 12.01.2018

Drejtuesit e rinj të FC Shkupit prezantuan 4 përforcimet e reja që janë sjellë në merkaton e janarit , me të cilat skuadra shkupjane synon fillimisht mbijetesën e pastaj edhe garat evropiane.

Shkupi prezantoi 4 blerjet e reja

InfoSport - 12.01.2018

FC Shkupi sot ka prezantuar 4 blerjet e reja në kuadër të merkatos së janarit, me të cilët shpreson që në sezonin pranveror të jetë një ndër skuadrat që do të pretendojë për pozitat që sigurojnë ...

Ilijoski: Shpresoj në gola, mirëpo me rëndësi janë rezultatet e ekipit

InfoSport - 12.01.2018

Golashënuesi më i mirë në historikun e futbollit vendor, Bazhe Ilijoski gjatë ditës së djeshme i tha “PO”, FC Shkupit, me të cilën skuadër dëshiron të thellojë edhe më shumë rekordin e tij prej 130 ...

Shefket Demiri, njeriu që po i kthen dinjitetin FC Shkupit

InfoSport - 12.01.2018

FC Shkupi pa dyshim se ka qenë një ndër skuadrat më aktive në merkaton e janarit, duke sjellë në rradhët e veta futbollistë mjaft cilësor, që pas vetes kanë një bagazh të pasur futbollistik, njofton ...

Shkupi gjatë ditës së sotme prezanton blerjet e reja

InfoSport - 12.01.2018

FC Shkupi gjatë ditës së sotme pritet të bëjë edhe prezantimin e blerjeve të reja gjatë këtij afati kalimtarë të dimrit, njofton “infOSport.mk”. Skuadra nga Çairi ishte një ndër skuadrat më aktive në ...

Rroni i Shkupit, pjesë e 11-tëshes më të mirë në Kosovë për 2017

Almakos - 12.01.2018

Federata e Futbollit të Kosovës sonte shpalli më të mirët për vitin 2017-të, përfshirë këtu edhe formacionin më të mirë të Superligës, njofton “infOSport.mk”.

FC Shkupi është në bisedime me Abdurahimin

Alb Portali - 12.01.2018

Loading... Skuadra e Shkupit sot prezantoi blerjet e afatit kalimtar të dimrit, Ljamcevski, Broja, Vujcic dhe Ilijoski. Mirëpo, në ndërkohë, kryesia është në bisedime për të afruar edhe disa ...

Shkupi prezantoi 4 blerjet e reja

Zhurnal - 12.01.2018

Shkupi prezantoi 4 blerjet e reja FC Shkupi sot ka prezantuar 4 blerjet e reja në kuadër të merkatos së janarit, me të cilët shpreson që në sezonin pranveror të jetë një ndër skuadrat që do të ...

Shkupi e nis ndryshe vitin 2018, ndryshon sponsor dhe Presidencë

Albeu.com - 11.01.2018

Skuadra nga Çair, FC Shkupi sot festoi 90 vjetorin e themelimit të klubit , ndërsa në këtë festë u bë edhe prezantimi i sponsorit të ri “Grup Impeks” nga Turqia, që një herit është edhe sponsor i ...

F.C. Shkupi nesër prezanton përforcimet e reja (Foto)

Almakos - 11.01.2018

Nesër kampioni i shumëfishtë i Maqedonisë, F.C Shkupi, do të bëjë prezantimin e blerjeve të reja. Nga tabori i çairasve njoftojnë se prezantimi i lojtarëve do të bëhet në hotelin “Marriot” ku është ...

Goleadori më i mirë i Maqedonisë vjen në Çair

Zhurnal - 11.01.2018

Goleadori më i mirë i Maqedonisë vjen në Çair Skuadra e FC Shkupit nga momenti që ka marrë sponsorin e fuqishëm, ka sjellë dhe shumë ndryshime në klub, duke aranzhuar përgatitjet dimërore në Antalia ...

Edhe një superpërforcim për Shkupin, nënshkruan me Bazhe Ilioskin

Alb Portali - 11.01.2018

Fc Shkupi nuk din të ndalet, pasi ”bardhekaltrit” nga Çairi mbeten ekipi më aktiv në merkato, me drejtuesit e klubit të cilët kërkojnë të ndërtojnë një skuadër të fortë për gjysmësezonin pranveror.

Vujçiç dhe Iljoski “aterojnë” në Çair te FC Shkupi

Alsat - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi shpalosi përforcet e reja në merkaton e janarit, duke konfirmuar angazhimin e mesfushorin Stefan Vujçiç dhe sulmuesin Bazhe Iljoski.

Për Shkupin nuk ka “stop”, zyrtarizon edhe Iljoskin (Foto)

Almakos - 11.01.2018

Dita e sotme ishte shumë produktive për kryesinë e re të F.C. Shkupit, pas zyrtarizimit me mesfushorin fantazistin, Stefan Vujçiç, nënkryetari Omer Bunjaku ka arritur të rrëmbej edhe nënshkrimit e ...

ZYRTARE, Bazhe Ilijoski në sulmin e FC Shkupit

InfoSport - 11.01.2018

Golashënuesi më i mirë në historinë e futbollit të Maqedonisë, Bazhe Ilijoski, është futbollisti i rradhës që do të veshë fanellën e FC Shkupit, njofton “infOSport.mk”.

FC Shkupi me president të ri, synon majat në Maqedoni

SuperSport - 11.01.2018

Viti i ri nis me ambicje të reja për një prej klubeve më të njohura shqiptare të Maqedonisë. FC Shkupi në 90 vjetorin e krijimit njoftoi edhe transferimin e aksioneve në duart e kompanisë turke “Grup ...

FC Shkupi, të premten, i prezanton tre blerjet e reja

Lajm - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi, ditën e premte, do të prezantoj blerjet e reja, në afatin kalimtar të janarit. Bllagoja Lamcevski, Rron Broja dhe Stefan Vujcic do të promovohen në një konferencë për media në ...

Shkupi nuk din të ndalet, Iljoski dhe Vujçiç afër zyrtarizimit

Almakos - 11.01.2018

Ekipi i F.C. Shkupit është njëra ndër ekipet më aktive në tregun e janarit. Pas zyrtarizmit të sponsorit të ri, Çairasit janë duke u munduar që në radhët e tyre të sjellin futbollistë kualitativ.

Pas Vujçiç, FC Shkupi gati të prezantojë edhe një super sulmues!

InfoSport - 11.01.2018

Pas tre transferimeve të bujshme, me të cilët FC Shkupi ka përforcuar dukshëm mesfushën, mësojmë se gjatë ditës së sotme “bardhekaltërit” nga Çairi pritet të prezantojnë edhe një super sulmues, që ...

Broja kërkon Evropën përmes Shkupit

Koha.net - 11.01.2018

Një nga mesfushorët më të talentuar në Kosovë, Rron Broja, të mërkurën ka lënë skuadrën kampione të Kosovës, Trepça '89, për t'u transferuar te skuadra shqiptare e Maqedonisë, Shkupi.

ZYRTARE, FC Shkupi prezanton Stefan Vujçiç

InfoSport - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi sot ka arritur të bëjë edhe blerjen e tretë të afatit kalimtar, duke sjellë në kampin “bardhekaltër” mesfushorin gjermano kroat, Stefan Vujçiç.

FC Shkupi sot pritet të prezantojë një super mesfushorë!

InfoSport - 11.01.2018

FC Shkupi të mërkurën aktivizoi bombën e parë, me angazhimin e futbollistit të talentuar kosovar, Rron Broja, ndërsa për sot “bardhekaltërit” nga Çairi kanë paralajmëruar bombën tjetër, me të cilën ...

Shkupi nuk ndalet, edhe një emër i madh arrin në Çair

Portalb - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupit nga momenti që ka marrë sponsorin e fuqishëm, ka sjellë dhe shumë ndryshime në klub, duke aranzhuar përgatitjet dimërore në Antalia të Turqisë, pastaj nënshkroi marrëveshje me ...

Stefan Vujçiç vesh fanellën e Shkupit

Portalb - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi sot ka arritur të bëjë edhe blerjen e tretë të afatit kalimtar, duke sjellë në kampin bardh e kaltër mesfushorin gjermano kroat Stefan Vujçiç.

Zyrtare: Vujçiç “bëhet” çairas

Almakos - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi sot ka arritur të bëjë edhe blerjen e tretë të afatit kalimtar, duke sjellë në kampin “bardhekaltër” mesfushorin gjermano kroat, Stefan Vujçiç.

Shkupi goditi fortë në mercato, erdhi Vujcic

Lajm - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi sot ka arritur të bëjë edhe blerjen e tretë të afatit kalimtar, duke sjellë në kampin bardh e kaltër mesfushorin gjermano kroat Stefan Vujçiç.

ZYRTARE/ FC Shkupi prezanton Stefan Vujçiç

Alb Portali - 11.01.2018

Skuadra e FC Shkupi sot ka arritur të bëjë edhe blerjen e tretë të afatit kalimtar, duke sjellë në kampin “bardhekaltër” mesfushorin gjermano kroat, Stefan Vujçiç. Loading...