TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Rrotullohet traktori, vdes 22 vjeçari shqiptar nga Kërçova – FOTO

Shqipmedia - 18.03.2018

Në aksident me traktor humb jetën i riu nga fshati Popojan i Kërçovës Shehip Veseli “Më 17 mars rreth orës 19:30 është denoncuar se në Kërçovë në rrugën rajonale drejt fshatit Papradishtë Sh.V.

Ky është i riu shqiptar nga Kërçova që humbi jetën sot në një aksident me traktor (FOTO)

Tetova Sot - 18.03.2018

“Më 17 mars rreth orës 19:30 është denoncuar se në Kërçovë në rrugën rajonale drejt fshatit Papradishtë Sh.V. (22) nga fshati Popojan, duke e drejtuar traktorin me rimorkio, në të cilin ka qenë ...

Vdiq një traktorist, i është përmbysur traktori dhe e ka shtypur

Idividi - 19.03.2018

Shkup, 18 shkurt 2018 (MIA) - Një person e ka humbur jetën, pasi që është shtypur nga traktori që e drejtuar dhe i cili është përmbysur pasi që e ka humbur kontrollin mbi të.

Ditë e zezë për Kërçovën, humb jetën 22 vjeçari, ja emri i tij (Foto)

Lajm - 19.03.2018

“Më 17 mars rreth orës 19:30 është denoncuar se në Kërçovë në rrugën rajonale drejt fshatit Papradishtë Sh.V. (22) nga fshati Popojan, duke e drejtuar traktorin me rimorkio, në të cilin ka qenë ...

I riu shqiptar nga Kërçova, humbi jetën në një aksident me traktor (FOTO)

Ina - 19.03.2018

“Më 17 mars rreth orës 19:30 është denoncuar se në Kërçovë në rrugën rajonale drejt fshatit Papradishtë Sh.V. (22) nga fshati Popojan, duke e drejtuar traktorin me rimorkio, në të cilin ka qenë ...

Në aksident me traktor humb jetën i riu nga fshati Popojan i Kërçovës, Shehip Veseli

Zhurnal - 19.03.2018

Në aksident me traktor humb jetën i riu nga fshati Popojan i Kërçovës, Shehip Veseli “Më 17 mars rreth orës 19:30 është denoncuar se në Kërçovë në rrugën rajonale drejt fshatit Papradishtë Sh.V.