TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Liga e Evropës: Benfica dhe Slavia Prague janë dy skuadrat e fundit që prekin çerekfinalen

Lajmi.net - 14.03.2019

Janë mësuar edhe dy skuadrat e fundit çerekfinaliste në Ligën e Evropës këtë edicion. Benfica dhe Slavia Prague kanë prerë dy biletat e fundit që dërgojnë në fazën çerekfinale, në kompeticionin e ...

Liga e Evropës: Këto janë skuadrat që kanë kaluar në çerekfinale

Lajmi.net - 14.03.2019

Raundi i 1/16-ës së finales në kuadër të Ligës së Evropës ka treguar disa nga duelet më interesante viteve të fundit në këtë kompeticion. Sot janë mësuar tetë skuadrat që do të paraqiten në fazën ...

Slavia Prague bën mrekullinë eleminon Sevillia pas një ndeshje të çmendur (VIDEO)

Albeu.com - 14.03.2019

Slavia Prague do ta mbajë mend gjatë këtë ndeshje. Skuadra çeke ka fituar 4-3 ndaj Sevilla-s pas 120 minutave lojë dhe është kualifikuar për në çerekfinale.

Slavia Praga eliminon Sevillën në vazhdimet dramatike

Koha.net - 14.03.2019

Slavia Praga ka eliminuar Sevillën nga Liga e Evropës duke e mposhtur pas vazhdimeve. Fitorja e ekipit çek erdhi në formë dramatike dhe pas një goleade.

Dinamo e Rrahmanit pëson humbje në shtesë, eleminohet edhe skuadra e njohur

Zeri - 14.03.2019

Janë mësuar edhe dy skuadrat e fundit çerekfinaliste në Ligën e Evropës këtë edicion. Benfica dhe Slavia Prague kanë prerë dy biletat e fundit që dërgojnë në fazën çerekfinale, në kompeticionin e ...

Liga e Evropës: Këto janë skuadrat që kanë kaluar në çerekfinale

Medial - 15.03.2019

Raundi i 1/16-ës së finales në kuadër të Ligës së Evropës ka treguar disa nga duelet më interesante viteve të fundit në këtë kompeticion. Sot janë mësuar tetë skuadrat që do të paraqiten në fazën ...

Slavia Praga eliminon Sevillën në vazhdimet dramatike

Botasot - 14.03.2019

Slavia Praga ka eliminuar Sevillën nga Liga e Evropës duke e mposhtur pas vazhdimeve. Fitorja e ekipit çek erdhi në formë dramatike dhe pas një goleade.

Liga e Evropës: Këto janë skuadrat që kanë kaluar në çerekfinale

Botasot - 15.03.2019

Raundi i 1/16-ës së finales në kuadër të Ligës së Evropës ka treguar disa nga duelet më interesante viteve të fundit në këtë kompeticion. Sot janë mësuar tetë skuadrat që do të paraqiten në fazën ...