TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fillojnë thumbat e rimeçit? Khabib fyen McGregorin në rrjetet sociale

Telegrafi - 12.01.2019

Presidenti i UFC-së, Dana White, dite më parë tha se një rimeç i mundshëm mes Conor McGregorit dhe Khabib Nurmagomedovit mund të ndodh në vitin 2019 .

Conor McGregor – Khabib Nurmagomedov akuza e fyerje të rënda për njëri – tjetrin

Botasot - 12.01.2019

Conor McGregor dhe Khabib Nurmagomedov, 3 muaj pas duelit që zhvilluan mes tyre në Las Vegas, në eventin UFC-229, kanë shkëmbyer batutat e para në distancë.

Fillojnë thumbat e rimeçit? Khabib fyen McGregorin në rrjetet sociale

Almakos - 13.01.2019

Presidenti i UFC-së, Dana White, dite më parë tha se një rimeç i mundshëm mes Conor McGregorit dhe Khabib Nurmagomedovit mund të ndodh në vitin 2019 .

Fillojnë përplasjet para rimeçit, Khabib fyen McGregorin në rrjetet sociale

Botasot - 13.01.2019

Presidenti i UFC-së, Dana White, dite më parë tha se një rimeç i mundshëm mes Conor McGregorit dhe Khabib Nurmagomedovit mund të ndodh në vitin 2019. Dhe menjëherë pas kësaj deklarate gjërat kanë ...