TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pyetja që ia bëri vajza e emocionoi Ardit Gjebrean

Lajmi.net - 11.02.2019

Ardit Gjebrea është emocionuar pas asaj që e pyeti vajza e tij. Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka treguar se çfarë e pyeti vajza, shkruan lajmi.net.

Duke ndjekur “Luftën e Nuseve”, e bija i bëri Ardit Gjebreas pyetjen me emocionuese

Botasot - 11.02.2019

Çdo të diel mbrëma transmetohet emisoni “Lufta e Nuseve” ku në fokus janë dasmat dhe emocionet që përjetojnë tre nuset në garë teksa konkurrojnë se cila prej tyre ka realizuar dasmën më të bukur.

'Veç ta arrij atë ditë', pyetja e Anës emocionon Ardit Gjebrean

Gazeta Express - 11.02.2019

Moderatori shumë i dashur për publikun, Ardit Gjebrea ka një marrëdhënie shumë të ngushtë me vajzën e tij, Ana, momentet e ëmbla me të cilën i ndan shpesh me ndjekësit në rrjete ...

Ana i bën pyetjen që nuk e priste, Ardit Gjebrea prek zemrat e të gjithëve me përgjigjen e tij (FOTO)

SOT - 10.02.2019

Marrëdhënia e tij me të bijën është kaq e bukur dhe e drejtpërdrejtë, saqë Ardit Gjebrea nuk i mban dot për vete situatat e ëmbla që krijohen mes tij dhe Anna-s.

Pyetja që ia bëri vajza e emocionoi Ardit Gjebrean

Lajm - 11.02.2019

Ardit Gjebrea përmes një postimi në Instagram, ka treguar se çfarë e pyeti vajza, shkruan lajmi.net. “Anna: Babi, ti do më shoqërosh mua kur të martohem?”, ishin fjalët e Anës që e emocionuan Adritin.

Ardit Gjebrea emocionohet me pyetjen e Anna-s

LajmiFundit - 11.02.2019

Marrëdhënia e tij me të bijën është kaq e bukur dhe e drejtpërdrejtë, saqë Ardit Gjebrea nuk i mban dot për vete situatat e ëmbla që krijohen mes tij dhe Anna-s.