TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

Ina - 12.07.2019

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu ...

Zaevi kërkon që SHBA ta arrestojnë El Chekën, ja çfarë theksoi në Klan Maqedoni (VIDEO)

Ina - 12.07.2019

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte ...

El Cheka porosi Zaevit pa deklaratës për arrestimin e tij

Tetova Sot - 12.07.2019

“Ndëgjova se Zoran Zaevi do të kërkoj nga SHBA-të arrestimin tim se po i nguci me pislliqet dhe krimet e tyre të bëra, këta të fortët e shtetit të cilët jan kok e këmb të kriminalizuar, sigurohu ...

Zaevi mbron BDI-në nga përgjimet, do të kërkon nga SHBA arrestimin e El-Chekës. Por ja çfarë i thotë El Cheka, Zaevit

Zhurnal - 12.07.2019

Shkup, 12 korrik, zhurnal.mk – Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato ...

Zaev: Do të kërkojmë nga SHBA arrestimin e El Chekës, por ja si përgjigjet ky i fundit

Shqipmedia - 12.07.2019

Kryeministri Zoran Zaev mbrëmë në Klan Maqedoni ka folur edhe për përgjimet që po publikohen nga Sheqerim Ahmeti – El Cheka nga SHBA-të, që sipas tij nuk janë sikur ato “bomba” përgjimesh që kishte ...

Zaev kërkoi arrestimin e tij, El Cheka i përgjigjet

Flaka - 12.07.2019

Mbrëmë në një debat në TV Klan kryeministri Zoran Zaev ka folur për përgjimet që po publikon vazhdimisht El Cheka. Zaevi u arsyetua se përgjimet e tij nuk ishin të ngjajshme me ato që po i publikon ...