TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Vrasje, kokainë dhe “imunitet” ndaj atentateve! Kush është Elvis Gaçaj, i dyshuari për vrasjen e ish- policit

Gazeta Express - 09.10.2019

Policia arrestoi në Durrës të shumë kërkuarin Elvis Gaçaj si edhe shokun e tij Klajdi Drizaj, i cili tentoi t’i largohej policisë në momentin e operacionit.

I përfshirë në eliminimin e Santiago Malkos: Kapet krahu i djathtë i Leonard Dukës, Elvis Gaçaj

Albeu.com - 09.10.2019

Është arrestuar nga ana e policisë Elvis Gaçaj , i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos , e ndodhur në zonën e Kinostudios në Tiranë. Gaçaj i cilësuar si person me rrezikshmëri të ...

Video/ Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet në Durrës Elvis Gaçaj

Mapo - 09.10.2019

Policia e Durrësit ka arrestuar sot, pak pas mesnate, Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë policisë, duke iu ...

I akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos, arrestohet në Durrës ‘i forti’ i klanit Duka, Elvis Gaçaj (Detajet)

SOT - 09.10.2019

Policia e Shtetit ka vënë në pranga njërin nga anëtarët më të rëndësishëm të klanit Duka, Elvis Gaçaj. Gaçaj, 44 vjeç u arrestua nga Policia e Durrësit teksa tentoi të largohej nga post-blloqet e ...

Arrestohet “i forti” i Tiranës Elvis Gaçaj, iu shpëtoi disa atentateve

BalkanWeb - 09.10.2019

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës.

Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet personi me rrezikshmëri të lartë, Elvis Gaçaj

Gazeta Tema - 09.10.2019

Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë, pak pas mesnate, ka arrestuar Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos në kryeqytet.

I akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos, arrestohet në Tiranë Elvis Gaçaj

Gazeta Express - 09.10.2019

Goditet klani Duka, arrestohet në Tiranë i forti Elvis Gaçaj, i akuzuar për vrasjen e Santiago Malkos ...

Kapet i “forti” i Tiranës që i shpëtoi 3 atentateve, i iku postbllokut të policisë

Java News - 09.10.2019

Arrestohet ne Durres Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, por edhe emer shume i njohur per policine. Ai ka tentuar t’i shpetoje aksionit te policise dhe i ka ...

Iu shpëtoi disa atentateve, vihet në pranga “i forti” i Tiranës Elvis Gaçaj

Botasot - 09.10.2019

Policia e Durrësit ka arrestuar shtetasin Elvis Gaçaj, i cilësuar nga policia si një person me rrezikshmëri të lartë, i cili njihej ndryshe edhe si “i forti” i Tiranës.

Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet me eksploziv, kush është Elvis Gaçaj, “bosi” i drogës në Shëngjergj

BalkanWeb - 09.10.2019

Policia e Durrësit ka arrestuar 44-vjeçarin Elvis Gaçaj, teksa është vënë në ndjekje të tij, pasi i ka ikur postbllokut, ku i është zbuluar një armë zjarri pa leje.

Vrasja e Santiago Malkos, arrestohet Elvis Gaçaj

RTSH - 09.10.2019

Policia e Durrësit ka arrestuar një natë më parë Elvis Gaçajn, person i dyshuar si i përfshirë në vrasjen e ish- policit Santiago Malko në kryeqytet. Ai fillimisht i ka bërë rezistencë Policisë duke ...

I përfshirë në një sërë ngjarjesh kriminale të rënda/ Nga atentati te “Lulishtja 1 Maji” tek sulmet e shumta me ...

SOT - 09.10.2019

Ditën e sotme Policia e Durrësit finalizoi një super-operacion, ku ranë në prangat e policisë, dy persona me rrezikshmëri të lartë shoqërore. Sipas njoftimit të policisë në pranga ka rënë 44-vjeçarin ...

Me masë sigurie “arrest shtëpie”dhe i armatosur, arrestohet në Durrës Elvis Gaçaj, pjesë e grupit “Duka”

SOT - 10.10.2019

Policia e Durrësit ka prangosur Elvis Gaçajn, bashkë me një mikun e tij, në tentativë për t’i shpëtuar ndjekjes së policisë. Gaçaj u arrestua pasi automjeti në të cilën udhëtonte së bashku me Klajd ...