TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Media dhe grupet e të drejtave dënojnë kryeministrin Zaev për ofendimin ‘pederast’

SOT - 14.08.2019

Organizatat e të drejtave të njeriut dhe sindikatat e mediave kanë dënuar sot kryeministrin maqedonas Zoran Zaev i cili një ditë më parë iu referua nga të akuzuarve të skandalit “Zhvatja” si ...

“Pederasti”, reagime të bujshme ndaj deklaratës së Zaevit

Alsat - 14.08.2019

Deklarata e kryeministrit Zoran Zaev, se ai nuk do të lejojë disa kriminelë, një gazetar me ego dhe një pederast ta rrëzojë qeverinë po e trondit publikun.

Zaev:  Përgjegjësi duhet të ketë, nuk do të lejojmë që kriminelë, manipulatorë dhe mashtrues ta pengojnë suksesin e ...

Medial - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Të gjithë të implikuarit në rastin që kanë shkelur ligj të përgjigjen me dënime përkatëse, në procedurë transparente juridike.

Stuhi reagimesh dhe kërkesa për kërkim falje pas deklaratës së djeshme të zaevit

Portalb - 14.08.2019

Shoqatat e gazetarëve, OJQ-të dhe partitë politike në vend reaguan furishëm ndaj deklaratës së djeshme të kryeministrit Zoran Zaev, në të cilën duke komentuar çështjen “Reket”, tha se nuk do të ...

Zaev: Jam i pari që e kam paraqitur rastin “Haraçi”, kjo të mos harrohet

Telegrafi - 14.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev përmes një postimi në Facebook thotë se beson në hetime të shpejta, precize dhe transparente për rastin “Haraçi”. Zaev thotë se ai është i pari që e ka paraqitur këtë rast dhe ...

Sindikata e pavarur e gazetarëve dënon deklaratën e Zaevit

Alsat - 14.08.2019

Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve medial ashpër dënon deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev, i cili mes tjerash një gazetar të panjohur e quan mendjemadh.

SPGPM: Zaev të ketë kujdes çka flet për gazetarët

Medial - 14.08.2019

14 gusht 2019 Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve mediatikë ashpër e dënon deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai tregoi dozë të madhe të pakujdesisë ndaj gazetarit të ...

Zaev: Secili që është involvuar do të përgjigjet

Medial - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – Kryeministri Zoran Zaev në një publikim në Fejsbuk thekson se beson në hetime transparente dhe shumë precize. “Unë edhe një herë përmend, jam personi që e ka denoncuar ...

“Reket”, veçori “të karakterit”, reagime

Medial - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht 2019 (MEDIAL) – “ Gjithsesi që nuk do të lejoj disa kriminelë, një gazetar kapriçoz dhe të më falë komuniteti LGBT një ‘pederast’ ta rrëzojë këtë Qeveri nga pushteti. Jo.

SHGM e dënon deklaratën e Zaevit dhe kërkon falje publike

Medial - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht 2019 Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë dënon deklaratën e djeshme të Kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai tha se nuk do të lejojë ndonjë gazetarë kapriçioz të shkarkojë këtë ...

AGM: Kryeminstri Zaev të kërkojë falje

Telegrafi - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar për aferën ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë dikush të përfshijë atë, dhe as, siç tha ai, “kriminelë, një gazetar i kotë dhe një ‘peder’ të rrëzojnë Qeverinë”.

Zaev: Nuk mendoj për dorëheqje e as për zgjedhje të parakohëshme

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Duke e komnetuar aferën “Zhvatja”, kryeminstri Zoran Zaev tha se nuk do të lejojë që dikush ta involvojë atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, një gazetar kapriçioz dhe një ...

Skandali i video-përgjimeve/ ‘Shpërthen’ kryeministri Zaev: Një pederast s’na rrëzon dot

SOT - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket” nuk u kursye me fjalorin e tij. Zaev tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një ...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

Flaka - 13.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person, përcjell FLAKA.

Zaev: Nuk do të lejoj një ‘peder’, një gazetar i kotë dhe disa kriminelë të rrëzojnë Qeverinë

Telegrafi - 13.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar rastin ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë që dikush të përfshijë atë në rastin ‘Haraçi. Zaev beson në proces transparent dhe mohon secilin spekulim për përfshirje ...

Zaev: Një peder ( Boki13 ) nuk mund ta rrëzojë Qeverinë – VIDEO

Shqipmedia - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

Zaev: Nuk do të lejoj që një pederast ta rrëzojë Qeverinë

Antpress - 13.08.2019

Duke folur për përfshirjen e tij ose qeveritarëve në skandalin Reket, Kryeministri Zoran Zaev tha se gjithkush që është involvuar do të mbajë përgjegjësi, por nuk do të lejojë që kriminelë dhe një ...

“Pederasti”, shumë reagime ndaj deklaratës së Zaevit

Zhurnal - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Deklarata e kryeministrit Zoran Zaev, se ai nuk do të lejojë disa kriminelë, një gazetar me ego dhe një pederast ta rrëzojë qeverinë po e trondit publikun.

Zaev: Jam i pari që e kam paraqitur rastin “Haraçi”, kjo të mos harrohet

Botasot - 14.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev përmes një postimi në Facebook thotë se beson në hetime të shpejta, precize dhe transparente për rastin “Haraçi”. Zaev thotë se ai është i pari që e ka paraqitur këtë rast dhe ...

Sindikata e pavarur e gazetarëve dënon deklaratën e Zaevit

Gazeta Express - 14.08.2019

Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve medial ashpër dënon deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev, i cili mes tjerash një gazetar të panjohur e quan mendjemadh.

SPGPM: Zaev të ketë kujdes çka flet për gazetarët

Idividi - 14.08.2019

14 gusht 2019 Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve mediatikë ashpër e dënon deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai tregoi dozë të madhe të pakujdesisë ndaj gazetarit të ...

Zaev: Jam personi që ka denoncuar rastin “Reket”, secili që është involvuar do të përgjigjet

Zhurnal - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Kryeministri Zoran Zaev përmes një postimi në rrjetin social Facebook shkruan se beson në hetime transparente dhe shumë precize.

SHGM e dënon deklaratën e Zaevit dhe kërkon falje publike

Tetova Sot - 14.08.2019

Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë dënon deklaratën e djeshme të Kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai tha se nuk do të lejojë ndonjë gazetarë kapriçioz të shkarkojë këtë qeveri nga pushteti.

AGM: Kryeminstri Zaev të kërkojë falje

Botasot - 14.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev duke komentuar për aferën ‘Haraçi’ tha se nuk do të lejojë dikush të përfshijë atë, dhe as, siç tha ai, “kriminelë, një gazetar i kotë dhe një ‘peder’ të rrëzojnë Qeverinë”.

Zaev i ashpër: S'lejoj që qeverinë të ma rrëzojnë një kriminel dhe një "gay"

Albeu.com - 14.08.2019

Kryeministri i Maqedonise se Veriut Zoran Zaev ka reaguar për rastin "Reket”, më një gjuhë të ashpër. Ai theksoi se nuk do të lejojë që dikush ta përfshije atë, aq më pak, siç tha, disa kriminelë, ...

Zoran Zaevi bëhet pishman u kërkon falje komunitetit LGBT

Tetova Sot - 13.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë (video)

Alsat - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

“Pederasti”, reagime të bujshme ndaj deklaratës së Zaevit

Botasot - 14.08.2019

Deklarata e kryeministrit të Maqedonisë Veriore Zoran Zaev, se ai nuk do të lejojë disa kriminelë, një gazetar me ego dhe një pederast ta rrëzojë qeverinë, po e trondit publikun.

“Eurot në valixhe”, Zaev: Jam i pari që e kam paraqitur rastin “Haraçi”, kjo të mos harrohet

Gazeta Tema - 14.08.2019

Kryeministri Zoran Zaev përmes një postimi në Facebook thotë se beson në hetime të shpejta, precize dhe transparente për rastin “Haraçi”. Zaev thotë se ai është i pari që e ka paraqitur këtë rast dhe ...

SPGMP: Zaev të jetë i kujdesshëm kur flet për gazetarët

Telegrafi - 14.08.2019

Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve mediatikë (SPGPM) ashpër e dënon deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev, në lidhje me rastin “Haraçi”, ku tha se nuk do të lejojë që një gazetar i kotë ...

SHGM dënon deklaratën e Zaevit dhe kërkon falje publike

Telegrafi - 14.08.2019

Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë nëpërmjet një kumtesë dënon deklaratën të kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai thotë se nuk do të lejojë ndonjë gazetarë kapriçioz të shkarkojë këtë qeveri nga ...

“Zhvatja”/ Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë

Top Channel - 14.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar çdo përfshirje në skandalin “Zhvatja”. Në ceremoninë e 18 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Zaev nuk është përmbajtur në reagim duke ...

Zaevi i bie pishmanit

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Zaev: Një homoseksual nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë (VIDEO)

Tetova Sot - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

SPGMP: Zaev të jetë i kujdesshëm kur flet për gazetarët

Botasot - 14.08.2019

Sindikata e pavarur e gazetarëve dhe punonjësve mediatikë (SPGPM) ashpër e dënon deklaratën e kryeministrit Zoran Zaev, në lidhje me rastin “Haraçi”, ku tha se nuk do të lejojë që një gazetar i kotë ...

SHGM dënon deklaratën e Zaevit dhe kërkon falje publike

Botasot - 14.08.2019

Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë nëpërmjet një kumtesë dënon deklaratën të kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai thotë se nuk do të lejojë ndonjë gazetarë kapriçioz të shkarkojë këtë qeveri nga ...

Zoran Zaev: Nuk lejoj që disa kriminelë dhe një pederast të rrëzojnë Qeverinë

Gazeta Express - 14.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev ka mohuar çdo përfshirje në skandalin “Zhvatja”. Në ceremoninë e 18 vjetorit të Marrëveshjes së Ohrit, Zaev nuk është përmbajtur në reagim duke ...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

Antpress - 14.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev sonte i kërkoi falje komunitetit L.GBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë Qeverinë

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 13 gusht – Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe ...

SHGM kërkon nga Kryeministri që t’u kërkojë falje gazetarëve

Zhurnal - 14.08.2019

Shkup, 14 gusht, zhurnal.mk – Shoqata e Gazetarëve të Maqedonisë nëpërmjet një kumtesë dënon deklaratën të kryeministrit Zoran Zaev në të cilën ai thotë se nuk do të lejojë ndonjë gazetarë kapriçioz ...

Zaevi i bie pishmanit, kërkon falje për fjalën “pederast”

Ina - 14.08.2019

Pas reagimeve të ashpra të publikut, kryeministri Zoran Zaev mbrëmë i kërkoi falje komunitetit LGBT dhe tha se ai përdori fjalën “pederast” si karakter për person.

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Nuk ma rrëzon dot qeverinë një …!

BalkanWeb - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, ...

Shpërthimi i pazakontë i Zaev: Një pederast s’e rrëzon dot qeverinë (kryeministri maqedonas i kërkon falje komunitetit ...

Gazeta Tema - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë së Veriut, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai nuk do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, ...

(VIDEO) ZAEV: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

Medial - 13.08.2019

Kryeministri i vendit Zoran Zaev gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe duke i kërkuar ...

Zaev: Një pederast nuk mund ta rrëzojë dot Qeverinë

Botasot - 13.08.2019

Kryeministri i Maqedonisë Veriore, Zoran Zaev, gjatë një konference për shtyp, duke iu përgjigjur gazetarëve për rastin “Reket”, tha se ai do të lejojë që disa mafiozë kriminelë, një gazetar, dhe ...