TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Stuhia në Shqipëri, roja i plazhit në Vlorë 30 minuta pa ndjenja

Botasot - 11.07.2019

Një stuhi e pazakontë përfshiu vendin mbrëmjen e së mërkurës duke shkaktuar probleme në disa qytete. Më të prekur ishin Vlora dhe Pogradeci, ku u shënuan edhe aksidentet.

Po rregullonte çadrën e dëmtuar nga stuhia, bie në koma roja i plazhit (VIDEO)

Albeu.com - 11.07.2019

Stuhi shiu dhe breshëri kanë përshkruar një pjesë të mirë të vendit tonë dhe rajonit gjatë pasdites së djeshme. Si pasojë, janë dëmtuar shumë makina dhe çati nga breshëri dhe shiu i furishëm.

Tubi i çadrës e godet në kokë, roja e plazhit në Orikum për 30 minuta në gjendje kome

Top Channel - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qënë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është godiur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...

I bie çadra në kokë, roja e plazhit në gjendje të rëndë

Mapo - 11.07.2019

Një burrë është dërguar me urgjencë në spitalin e Vlorës në gjendje të rëndë shëndetësore. Mësohet se i plagosuri, në Orikum të Vlorës, ka qenë roje e plazhit.

Tubi i çadrës e godet në kokë, roja e plazhit në Vlorë në gjendje kome

Gazeta Express - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qënë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është godiur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...

Stuhia e fuqishme, roja i plazhit në Orikum përfundon në gjendje kome/ I ndodh ajo që nuk e priste (DETAJE)

SOT - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qenë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është goditur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...

Tubi i çadrës e godet në kokë, roja e plazhit në Vlorë për 30 minuta në gjendje kome

Botasot - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qënë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është godiur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...

Po rregullonte çadrën pas stuhisë, roja i plazhit 30 minuta në komë pasi u godit në kokë

Durres Lajm - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qënë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është godiur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...

Lëndohet rëndë një roje plazhi në Shqipëri, për 30 minuta në gjendje kome

Koha.net - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qenë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është goditur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...

Lëndohet rëndë një roje plazhi në Shqipëri, për 30 minuta në gjendje kome

Zeri - 11.07.2019

Një roje plazhi në Orikum, i cili ka qenë duke rregulluar dëmet e shkaktuara nga stuhia e djeshme, është goditur në kokë nga një tub çadre. Si pasojë e goditjes së fortë në kokë, i riu ka qëndruar më ...