TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

France Football zgjedh klubet më të mëdha në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

Telegrafi - 11.02.2019

Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë ...

France Football zgjedh klubet më të mira

Zeri - 11.02.2019

Gazeta prestigjioze franceze, France Football, i ka zgjedhur 10 klubet më të mira të botës, shkruajnë mediat e huaja, përcjell zeri.info. Kriteret për zgjedhje ka qenë të shumta: vlera e futbollistit ...

‘France Football’ ka publikuar listën me 10 skuadrat më të mira në historinë e futbollit

Lajmi.net - 11.02.2019

Prestigjiozja franceze ‘France Football’ ka publikuar listën e skuadrave më të mira në historinë e futbollit. Skuadra më e mirë në histori është zgjedhur Real Madrid, bazuar në kriteret që ka ...

France Football zgjedh klubet më të madh në botë – Real Madridi mbretëron, pesë klube angleze në top 10

Almakos - 11.02.2019

Real Madrid është zgjedhur si klubi më i madh i futbollit në botë nga France Football. Në edicionin e tyre të shkurt, janë renditur top 30 klubet më të mira në të gjithë botën dhe dy më të mëdhatë ...