TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Horoskopi për ditën e sotme, 14 gusht 2019

BalkanWeb - 14.08.2019

Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni. Jini të sinqertë në lidhje me shqetësimet tuaja dhe do të ndiheni më i çliruar.

Parashikimi i horoskopit, datë 14 gusht 2019

Botasot - 14.08.2019

DASHI Sot nuk keni dëshirë për të bërë shumë gjëra. Ju doni të qëndroni në shtëpi, për t’u relaksuar. Gjithashtu, ju mund të lexoni ndonjë libër interesant, ose të shikoni ndonjë film.

Sipas horoskopit, përse jeni ende beqar

Durres Lajm - 13.08.2019

Dashi është padyshim një nga shenjat më protagoniste të horoskopit dhe si e tillë kërkon vëmendje maksimale. Por ka një problem, e do këtë gjatë gjithë kohës dhe do të bëj çdo gjë për ta patur.

Këto gënjeshtra janë duke e dëmtuar lidhjen tuaj

Lajmi.net - 13.08.2019

Ndonjëherë, madje edhe gënjeshtrat më të vogla që duken të padëmshme mund të çojnë në probleme të mëdha në lidhjen tuaj. Për të mbajtur lidhjen tuaj të fortë dhe të lumtur, këtu i gjeni disa nga ...

Si të filloni një karrierë që në të 20-at tuaja

Botasot - 13.08.2019

Sa më shpejt që të filloni, aq më shpejt do jeni të aftë të ndërtoni diçka në të ardhmen. Kjo vlen në të gjitha aspektet e jetës, jo vetëm karrierës, por edhe kontrollet financiare, sukseset dhe ...

Horoskopi për ditën e sotme, 13 gusht 2019

BalkanWeb - 13.08.2019

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë.

Si do të jetë parashikimi për këtë javë? Paolo Fox ju njeh me horoskopin

Botasot - 12.08.2019

DASHI/ Gjatë kësaj jave do të përjetoni gjëra interesante që lidhen me paratë apo me dokumente të rëndësishme për të ardhmen tuaj. Do të befasoheni nga disa lajme të papritura që kanë të bëjnë me një ...

Befason horoskopi sot, këto shenja do të kenë një ditë interesante

Gazeta Express - 14.08.2019

Ky është parashikimi i yjeve për ditën e sotme, 14 gusht 2019: Dashi Ju nuk keni asgjë për të fshehur dhe asgjë për t’u frikësuar, kështu që shprehuni ashtu si ndiheni.

Jeni ende beqar? Horoskopi e ka një shpjegim për secilën shenjë

SOT - 13.08.2019

Dashi Dashi është padyshim një nga shenjat më protagoniste të horoskopit dhe si e tillë kërkon vëmendje maksimale. Por ka një problem, e do këtë gjatë gjithë kohës dhe do të bëj çdo gjë për ta patur.

Bëni kujdes , këto gënjeshtra e dëmtojnë lidhjen tuaj

Gazeta Express - 14.08.2019

Ndonjëherë, madje edhe gënjeshtrat më të vogla që duken të padëmshme mund të çojnë në probleme të mëdha në lidhjen tuaj. Për të mbajtur lidhjen tuaj të fortë dhe të lumtur, këtu i gjeni disa nga ...

Si të filloni një karrierë që në të 20-at tuaja

Tetova Sot - 13.08.2019

Sa më shpejt që të filloni, aq më shpejt do jeni të aftë të ndërtoni diçka në të ardhmen. Kjo vlen në të gjitha aspektet e jetës, jo vetëm karrierës, por edhe kontrollet financiare, sukseset dhe ...

Horoskopi 13 gusht 2019

Gazeta Express - 13.08.2019

Dashi Truri juaj është jashtëzakonisht aktiv tani dhe po ju bën shumë produktiv dhe ambicioz. Si pasojë, do të keni pak durim për njerëzit që përpiqen t’ju ngadalësojnë.

Si do të jetë parashikimi për këtë javë? Paolo Fox ju njeh me horoskopin

Tetova Sot - 12.08.2019

Gjatë kësaj jave do të përjetoni gjëra interesante që lidhen me paratë apo me dokumente të rëndësishme për të ardhmen tuaj. Do të befasoheni nga disa lajme të papritura që kanë të bëjnë me një ...