TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk ndalen grabitjet në Kosovë, hajnat vjedhin stoli e para në Skënderaj

Lajmi.net - 14.08.2019

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se gjatë ditës së djeshme, grabitësit kanë hyrë në shtëpinë e viktimës në Skënderaj, shkruan lajmi.net. Aty ata kanë depërtuar me forcë, teksa kanë vjedhur 200 euro ...

Hajdutët bëjnë "kërdinë" në Skënderaj, vjedhin para dhe bizhuteri

Albeu.com - 14.08.2019

Grabitjet në vendin tonë vazhdojnë të jenë një dukuri shqetësuese. Një e tillë ka ndodhur të hënën në orën 19:00 në Skenderaj, njofton Policia e Kosovës.

I hyjnë në shtëpi dhe i vjedhin para dhe ari

Telegrafi - 14.08.2019

Policia e Kosovës njofton se në Skenderaj më datë 12.08.2019 rreth orës 19:00, ankuesi mashkull K-Shqiptar ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i ...

Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Gazeta Express - 14.08.2019

Një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro para të gatshme, stoli ari dhe bizhuteri.

Para e stoli ari vidhen në një shtëpi në Skenderaj

Botasot - 14.08.2019

Një person ka njoftuar se të dyshuar të panjohur me forcë kanë depërtuar brenda shtëpisë së tij ku i kishin vjedhur 200 euro para të gatshme, stoli ari dhe bizhuteri.