TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mata në Turqi, këto janë skuadrat që po e kërkojnë

Lajmi.net - 12.06.2019

E ardhmja e mesfushorit spanjoll, Juan Mata, mund të jetë në Turqi. ‘Djajtë e Kuq’ i kanë ofruar 31 vjeçarit kontratë të re një vjeçare për t’ia zgjatur qëndrimin në ‘Old Trafford’, por sipas ‘Daily ...

Mata zgjon interesimin e Fenerbahces dhe Galatasarayt

Telegrafi - 12.06.2019

Mesfushori i Manchester Unitedit, juan Mata, ka zgjuar interesimin e dy skuadrave turke, Fenerbahce dhe Galatasaray – bën të ditur Daily Mail . Djajtë e Kuq i kanë ofruar mesfushorit spanjoll rinovim ...

Dy klube turke në garë për Matan

Botasot - 12.06.2019

Futbollisti spanjoll mund të largohet nga Manchester United në verë. Juan Mata është kthyer në një objektiv të madh për dy skuadrat nga Superliga e Turqisë, Galatasaray e Fenerbahce.

Mata drejt Turqisë

Koha.net - 12.06.2019

Skuadrat nga Turqia, Galatasaray dhe Fenerbahçe janë futur në garë për shërbimet e mesfushorit Juan Mata, i cili pritet të largohet nga Manchester Unitedi gjatë kësaj vere, përcjellë "Goal.com" të ...