TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Ish-ylli i Chelseat dhe Arsenalit ndryshon sport në moshën 37-vjeçare

Gazeta Express - 09.10.2019

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, do të rikthehet në portë. Megjithatë jo në një portë futbolli, por hokej, pasi ka firmosur për Guildford Phoenix deri në fund të sezonit.

I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri (FOTO LAJM)

Albeu.com - 09.10.2019

Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkëlqyer futbollistike sezonin e kaluar, ka ndërruar fushën e futbollit me atë të ...

Cech kalon në hokej mbi akull

Koha.net - 09.10.2019

Ish-portieri i Chelseat dhe Arsenalit, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokejin mbi akull. Çeku, fans i madh i këtij sporti, ka nisur të ...

Petr Cech ndryshon profesion, i hyn këtij sporti

Zeri - 09.10.2019

Ish-futbollisti, Petr Cech ka njoftuar se do t’i hyjë sportit të hokejit, duke luajtur për Guildford Phoenix, transmeton zeri.info Ai do ta mbrojë portën e Guildfordit dhe u shpreh shumë i lumtur për ...

I dha lumtumirën futbollit të luajtur, Cech fillon një sport të ri

Botasot - 09.10.2019

Petr Cech ka filluar një sport të ri. Ish portieri i Chelsea dhe Arsenal, i cili i dha fund karrierës së tij të shkëlqyer futbollistike sezonin e kaluar, ka ndërruar fushën e futbollit me atë të ...

Petr Cech i kthehet sportit, nënshkruan me një klub të hokejit mbi akull

Telegrafi - 10.10.2019

Legjenda e portës, Petr Cech, ka kaluar në lojën mbi akull, duke u bërë portier në ekipin Guildford Phoenix në hokej. Çeku, që ka qenë portier i Chelseat dhe Arsenalit, është fans i madh i këtij ...