TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Real Madrid – Villarreal, a e dini rezultatin e pjesës së parë?

Lajmi.net - 13.01.2018

. Ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Real Madrid – Villarreal. Në stadiumin ‘Santiago Bernabeu’, Real Madrid po përballet me skuadrën e Villarrealit.

Formacionet zyrtare: Real Madrid – Villarreal

Lajmi.net - 13.01.2018

Real Madrid dhe Villarreal ndeshen sot në La Ligë me fillim nga ora 16:15. Real Madrid dhe Villarreal kanë publikuar formacionet zyrtare për duelin e tyre në La Ligë.

Real Madrid – Villarreal, formacionet zyrtare

Telegrafi - 13.01.2018

Real Madridi dhe Villarreali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Mbretërit janë nikoqir të Nëndetëses së Verdhë në takimin e vlefshme për javën e ...

Real Madrid me dy sulmues në formacion ndaj Villarrealit

Lajmi.net - 13.01.2018

. Real Madrid takohet sot me Villarrealin në kuadër të La Ligës. Trajneri Zinedine Zidane pritet të vendos për një formacion me dy sulmues në mungesë të qendërsulmuesit Karim Benzema, i lënduar.

Real Madrid – Villarreal, formacionet zyrtare

Almakos - 13.01.2018

Real Madridi dhe Villarreali kanë publikuar tashmë formacionet zyrtare për ndeshjen e radhës në kampionatin anglez. Mbretërit janë nikoqir të Nëndetëses së Verdhë në takimin e vlefshme për javën e ...

Formacioni i Realit kundër Villarrealit

Lajmi.net - 12.01.2018

. Pas dy ndeshjeve pa fitore, Real Madrid do të kërkojë me çdo kusht tre pikët kundër Villarrealit në sfidën e ditës së shtune. Nesër, me fillim nga ora 16:15, Reali në ‘Santiago Bernabeu’ pret ...