TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Një tjetër sozi, edhe Kida paska "binjaken" e saj identike (FOTO LAJM)

Albeu.com - 14.08.2019

Pak ditë më parë Elvana Gjata publikoi një video të një vajze që i ngjante jashtëzakonisht shumë! Ajo shfaqej duke kënduar këngën e saj dhe Elvanës nuk mund t’i shpëtonte kjo gjë Por sot kemi gjetur ...

Identike, të gjithë menduam se është Elvana por fansja i ngjan aq shumë (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.08.2019

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vijon me turet dhe koncertet e saj të ndryshme anembanë trojeve shqiptare dhe më gjerë. “A’m don” është kënga e saj më e re, e cila është ...

Nuk dallohen nga njëra-tjetra! Elvana Gjata gjen sozinë e saj (Foto)

SOT - 12.08.2019

Këngëtarja Elvana Gjata ka publikuar këngën e saj të fundit “A m’don”. Ashtu siç është bërë zakon tashmë, edhe ajo poston video që i dërgojnë fansat. Në një prej videove të publikuara me siguri, ...

Elvana Gjata zbulon sozinë e saj! Kjo vajzë i ngjan ‘frikshëm’

Gazeta Express - 12.08.2019

Këngëtarja Elvana Gjata publikoi vetëm para pak ditësh publikoi hitin e saj më të fundit ‘A m’don’. Si gjithë artistët e tjerë ajo ka ndarë në Instastory video të fansave të saj teksa këndonin këtë ...

Të gjithë menduan se është Elvana, por kjo fanse ka ngjashmëri të madhe me këngëtaren

Botasot - 12.08.2019

Këngëtarja e dashur për publikun shqiptar, Elvana Gjata, vijon me turet dhe koncertet e saj të ndryshme anembanë trojeve shqiptare dhe më gjerë. “A’m don” është kënga e saj më e re, e cila është ...