TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Të rrjepim kosovarët siç ua bëri serbi! Shpallen në kërkim dy ekstremistët nga Lezha dhe Malësia e Madhe (VIDEO)

Albeu.com - 13.08.2019

Dy video të publikuara sëfundmi në rrjetet sociale nga dy persona që bënin thirrje për sulm ndaj shqiptarëve të Kosovës dhe Maqedonisë vetëm për shkakun se ishin myslimanë kanë shkaktuar mjaft ...

Ofenduan myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia, policia shpall në kërkim dy radikal katolik nga Shqipëria

RTSH - 13.08.2019

Dy radikal katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të publikuara nga një media kosovare, dëgjohen duke ofenduar myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia, të cilët shkojnë për pushime në bregdetin ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

BalkanWeb - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy radikalët fetarë

Mapo - 13.08.2019

Nisur nga disa publikime në datën 12.08.2019 në media elektronike dhe konkretisht në portalin “Insajderi” ku shkruhet se: “ Dy radikal fetar katolik nga Shqipëria, përmes disa videove të cilat janë ...

Ofenduan myslimanët që pushojnë në bregdetin shqiptar, policia shpall në kërkim dy radikalët fetar

SOT - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy ekstremistët

Lajmi.net - 13.08.2019

Sipas njoftimit, dy shtetas janë shpallur në kërkim, pasi kanë përdorur komente fyese ndaj besimtarëve myslimanë në rrjetet sociale dhe në komente. Më tutje, në njoftim thuhet se policia është e ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim dy ekstremistët

Zeri - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë shqiptare bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Video me ofendime ndaj myslimanëve, shpallen në kërkim dy persona

Gazeta Tema - 13.08.2019

Policia ka shpallur në kërkim dy persona pasi ata në një video të publikuar në media bëjnë thirrje kundër myslimanëve që hyjnë në Shqipëri. Nga policia u shpallën në kërkim A.Z 39 vjeç banues në ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që thanë se kosovarët do t’i rrjepin si serbi

Gazeta Express - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Fyen besimtarët myslimanë, shpallen në kërkim 2 ekstremistët

Durres Lajm - 13.08.2019

Drejtoria e Antiterrorit pranë Policisë së Shtetit bën me dije se duke u nisur nga publikime në media, kanë goditur një rast të nxitjes së urrejtjes fetare ose etnike.

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Tetova Sot - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Flaka - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë, të cilët kërcënuan kosovarët se do t’i rrjepin nëse i shohin ...

Telegrafi - 13.08.2019

Policia e Shqipërisë ka nisur hetimet ndaj dy radikalëve katolik të cilët kërcënonin myslimanët nga Kosova dhe Maqedonia se nëse shkojnë në plazhet e Shqipërisë, do t’i rrjepin siç kanë bërë serbët ...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim

Alsat - 14.08.2019

Dy shtetas shqiptarë, të cilët u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova duke u kërkuar që ...

Policia e Shqipërisë në kërkim të dy radikalëve katolikë që kërcënuan myslimanët e Maqedonisë dhe Kosovës

Antpress - 13.08.2019

Policia në Shqipëri po i kërkon dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët myslimanë nga Kosova e Maqedonia e Veriut. Ata dëgjohen duke thënë në video se “se do t’i rrjepin” kosovarët ...

Kërcënuan shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia, dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim ...

Zhurnal - 14.08.2019

Dy shtetas shqiptarë, të cilët që u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Kosova dhe Maqedonia dhe duke kërkuar që ata ...

Policia shqiptare në kërkim të radikalëve katolik që kër cënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova

Ina - 14.08.2019

Policia shqiptare në kërkim të radikalëve katolik që kër cënuan pushuesit nga Maqedonia e Kosova Policia shqiptare është duke i kërkuar dy banorët e veriut të vendit të cilët kërcënuan turistët ...

Dy katolikët ekstremistë nga Shqipëria shpallen në kërkim (VIDEO)

Tetova Sot - 14.08.2019

Dy shtetas shqiptarë, të cilët u shfaqën në video të publikuara nga faqja e internetit Insajderi.com duke kërcënuar dhe fyer shqiptarët myslimanë nga Maqedonia e Veriut dhe Kosova duke u kërkuar që ...