TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Dua Lipa tradhtohet nga i dashuri, kapet mat me një femër tjetër

SOT - 13.06.2018

Një natë pas perfomancës së Dua Lipës në finalen e “Champions League”, ata publikuan foto dhe video ku dukeshin duke kaluar momente të lumtura së bashku.

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

Mapo - 13.06.2018

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, ...

I dashuri i Dua Lipës kapet mat me një vajzë tjetër, këngëtarja ka një mesazh për të

LajmiFundit - 13.06.2018

Fotot e të dashurit të Dua Lipës në krah të një vajze tjetër pushtuan mediat rozë. Isaac Carew është kapur mat duke u puthur dhe kërcyer me një vajzë tjetër, duke treguar qartë se po tradhëton ...

I dashuri kapet duke tradhtuar Dua Lipën (FOTO)

Tetova Sot - 13.06.2018

Këngëtarja shqiptare me famë botërore, Dua Lipa po vazhdon të jetë në qendrën e mediave botërore për sukseset në muzikë. Por duket se i dashuri e ka tradhëtuar.

I dashuri i Dua Lipës kapet mat duke e tradhtuar me një femër tjetër në klub

Gazeta Express - 13.06.2018

I dashuri i këngëtares që po kryeson në top lista plot 8 javë radhazi me “One Kiss”, është fotografua me një femër tjetër në klub nate, teksa në sfond po luante pikërisht kënga hit e Dua Lipës, ...

Dua Lipa me mesazhe të koduara për tradhtinë e të dashurit

Koha.net - 13.06.2018

Dua Lipa ka postuar mesazhe për “t’i besuar instinkteve” pasi i dashuri i saj Isaac Carew besohet se e ka tradhtuar në një klub nate në të cilin po këndohej kënga e saj “One Kiss”.

I dashuri e tradhton Dua Lipën me një zeshkane (Video)

Telegrafi - 13.06.2018

Dua Lipa është një ndër këngëtaret më të suksesshme shqiptare në rrafshin ndërkombëtar. Bukuroshja jonë po vazhdon me sukses të shfaqet në koncerte të ndryshme si dhe të punojë në projekte të reja ...

I dashuri e tradhton Dua Lipën gjersa dëgjohet kënga e saj “One Kiss”

Koha.net - 12.06.2018

Isaac Carew, ish-modeli i shndërruar në kuzhinier, siç raporton tabolidi britanik “The Sun”, ka tradhtuar këngëtaren me prejardhje nga Kosova, Dua Lipën.

Dua Lipa në lidhje me Isaac Carew dhe publikon foto të ishit?

Lajmi.net - 12.06.2018

Krahas jetës profesionale, Dua Lipa vazhdimisht është e përfolur edhe për jetën private. Këngëtarja pasi ishte ndarë nga i dashuri Isaac Carew ishte lidhur me muzikantin, Paul Klein, shkruan ...