TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shkodër/ Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin

Top Channel - 09.10.2019

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor.

Po udhëtonte me motorr, turisti përfundon në lumin Kir

Albeu.com - 09.10.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur në aksin Prekal-Kir, Shkodër. Një turist zviceran ka dalë nga rruga teksa po udhëtonte me motorr dhe ka rënë disa metra poshtë shtratit të lumit Kir.

Turisti zvicerian humb kontrollin e motorit, përfundon në lumin Kir në Shkodër

Gazeta Express - 09.10.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur këtë mbrëmje në Shkodër, ku një turist me origjinë nga Zvicra ka humbur kontrollin e motorit të tij dhe ka përfunduar në afërsi të lumit Kir.

Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin

Botasot - 09.10.2019

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Turisti zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor.

Shkodër/ Ra në humnerë, banorët dhe policia shpëtojnë turistin

Mapo - 09.10.2019

Njoftimi i Policisë Policia në bashkëpunim me banorët i shpëtojnë jetën një turisti zviceran, i cili ra në humnerën mbi Lumin Kir. 64 – vjeçari nga Zvicra duke udhëtuar me motoçikletë, del nga rruga ...

Video/ Turisti zviceran humb kontrollin e motoçikletës dhe përfundon 120 metra në greminë

BalkanWeb - 09.10.2019

Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në ...

Ra në humnerë, shkodranët shpëtojnë turistin

Albeu.com - 09.10.2019

Një aksident ka ndodhur në Shkodër, në fshatin Prekal teksa shkon për Dukagjin, ku një turist ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir teksa udhëtonte me motor.

Turisti nga Zvicra bie në humnerën 120 metra, policia e banorët e nxjerrin me litar (video)

Java News - 09.10.2019

Një turist zviceran është aksidentuar ditën e sotme në Shkodër. Policia e Shtetit thotë se 64-vjeçari duke udhëtuar me motoçikletë aksidentalisht ka dalë nga rruga duke përfunduar 120 metra në ...

Humb kontrollin dhe bie në humnerë, banorët dhe Policia e Shkodrës shpëtojnë turistin

SOT - 10.10.2019

Një turist zviceran ka qenë duke udhëtuar me motor, në fshatin Prekal në Shkodër, teksa ka dalë nga rruga dhe ka rënë në lumin Kir. Ai është dërguar me njëherë në spitalin rajonal të Shkodrës ku edhe ...