TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Pas kualifikimit, Manchester United merr lajmin e hidhur

Alb Portali - 21.04.2017

Loading... Kualifikimi për në gjysmëfinale të Europa Leagues i ka kushtuar shumë Manchester United të cilës i janë dëmtuar dy lojtarë kryesorë. Behet fjalë për Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç të ...

Mourinho tregon pse i duartrokiti tifozët e Anderlechtit

Telegrafi - 21.04.2017

Jose Mourinho, pas ndeshjes ka shkuar tek tifozët mysafirë të Anderlechtit dhe i ka duartrokitur ata. Manchester United ka fituar vetëm pas vazhdimeve ndeshjen kthyese të çerekfinales së Ligës së ...

Rojo e Ibrahimoviç tronditin Mourinhon (Foto)

Ina - 21.04.2017

Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç janë lënduar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Anderlecht (2:1), e cila është zhvilluar në kuadër të çerekfinales së Europa Leagues Jose Mourinho, strategu i ...

Shikojeni çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen kundër Anderlechtit (FOTO)

Lajmi.net - 21.04.2017

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho në kohën shtesë të ndeshjes ndaj Anderlechtit në Europa League ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë.

Mourinho sqaron gjendjen e futbollistëve të lënduar

Telegrafi - 21.04.2017

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho ka thënë se lajmi fillestar për lëndimet ndaj Zlatan Ibrahimovicit dhe Marcos Rojos janë mjaft negative.

Dëmtohet rëndë Marcos Rojo i Manchester

Java News - 21.04.2017

Jose Mourinho është forcuar të bëjë një zëvendësim të detyrueshëm ndaj Anderlechtit, pasi është lënduar mbrojtësi Marcos Rojo. Goal raporton se argjentinasi lëndoi gjurin në një duel me Nicolae ...

Nuk mund ta besoni se çfarë ka bërë Mourinho në ndeshjen ndaj Anderlechtit (Foto)

Antpress - 21.04.2017

Jose Mourinho ka befasuar të gjithë shikuesit në ‘Old Traffrod’ gjatë ndeshjes me Anderlechtit ‘Special One’ në kohën shtesë të ndeshjes ka nxjerr një letër nga xhepi dhe e ka puthur atë, shkruan ...

VIDEO/ Dëmtim horror i Ibrahimovic, “STOP” i gjatë jashtë fushave

BalkanWeb - 21.04.2017

Zlatan Ibrahimoviç është dëmtuar në fund të sfidës që Manchester United luajti mbrëmjen e kalura me Anderleht, ndeshje e vlefshme për çerekfinalet e Europa Legaue që u fitua në kohë shtesë nga United ...

Man. United, kualifikim me kosto. Ibra dëmtohet rëndë

Top Channel - 21.04.2017

Manchester United ka arritur të kualifikohet për në gjysmëfinalet e Europa League, pasi mposhti Anderlechtin me rezultatin 2-1, pas minutave shtesë. Por, ky kualifikim ka pasur një kosto të lartë për ...

“Djajtë e Kuq” kualifikohen në frymën e fundit në gjysmëfinale të Ligës së Evropës (Video)

Telegrafi - 20.04.2017

Manchester United ka arritur të shënoj një fitore të vuajtur ndaj Anderlechtit, fitore kjo që erdhi vetëm pas vazhdimeve, ku “Djajtë e Kuq” fituar me rezultat 2-1 për të siguruar kualifikimin për në ...

United kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës (VIDEO)

Albeu.com - 20.04.2017

Manchester Unitedi ka siguruar biletën për në gjysmëfinale të Europa League vetëm pas vazhdimeve, pasi koha e rregullt përfundoi 1:1, ashtu si një javë më pare. United sonte eliminoi Anderlechtin.

United kualifikohet në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës (VIDEO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Manchester United është kualifikuar në gjysmëfinalen e Ligës së Evropës. Skuadra e Jose Mourinhos ka siguruar kualifikimin kundër Anderlechtit vetëm pas vazhdimeve.

Lëndohet rëndë Zlatan Ibrahimovic

Lajm - 20.04.2017

Zlatan Ibrahimovic është lënduar në fund të sfidës me Anderlechtin, ndeshje kjo që ka shkuar në vazhdime dhe gjysmëfinalisti i radhës do të mësohet pas 30 minutave apo edhe ekzekutimit të penalltive.

Man United 2-1 Anderlecht, vlerësimet e futbollistëve (Foto)

Telegrafi - 20.04.2017

Manchester United ka fituar 2-1 pas vazhdimeve ndaj Anderlechtit dhe është kualifikuar për në gjysmëfinale të Ligës së Evropës. Skuadrës së Jose Mourinhos nuk i kanë mjaftuar 180 minuta për të ...

Ibrahimovic tronditë Manchester Unitedin (FOTO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Pas Marcos Rojos, edhe Zlatan Ibrahimovic është larguar nga ndeshja (Manchester United-Anderlecht), për shkak të dëmtimit. Zlatan Ibrahimovic suffers knee injury against Anderlecht in latest ...

Lëndohet Ibrahimovic, nuk mund ta vazhdojë ndeshjen (Foto/Video)

Telegrafi - 20.04.2017

Zlatan Ibrahimovic ka pësuar një lëndim dhe ka përfunduar ndeshjen para kohe. Ndeshja e dytë çerekfinale e Ligës së Evropës i ka sjell fat të zi skuadrës së madhe angleze, Manchester United.

Vëzhguesit e Interit ndjekin përsëri nga afër yllin belg

Telegrafi - 20.04.2017

Interi ka dërguar përsëri skautët e tyre për të parë nga afër cilësite e yllit të Anderlechtin, Youri Tielemans kundër Manchester Unitedit sonte(enjte).

Man Utd – Anderlecht, rezultat totalisht i papritur (VIDEO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Manchester United - Anderlecht shkon në vazhdime. Skuadra e Jose Mourinhos nuk ka arritur të sigurojë kualifikimin pas 90 minutave. Rezultati në “Old Trafford” ishte si ai i ndeshjes së parë, 1:1.

Man Utd-Anderlecht, shënohet goli vendimtar (VIDEO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Manchester United më në fund shënon golin e dytë ndaj Anderlechtit. Golashënues Marcus Rashford. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe ...

Man Utd – Anderlecht, huqja e vitit (VIDEO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Marcus Rashford ka lëshuar një rast ideal për të kaluar Manchester Unitedin në epërsi. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung ...

Katastrofë për Mourinhon, i lëndohet rëndë super-ylli i skuadrës (FOTO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Marcos Rojo ka pësuar një lëndim të rëndë dhe është larguar nga fusha. Manchester United-Anderlecht 1:1. Marcos Rojo's injury. #mufc pic.twitter.com/2BiJNImLYX — UtdHQ (@UtdHQ) April 20, 2017 ...

Lëndohet ylli i Unitedit, detyrohet ta lëshoj fushën (Foto/Video)

Telegrafi - 20.04.2017

Marcos Rojo ka pësuar një dëmtim gjatë ndeshjes. Manchester United është duke luajtur në Old Trafford ndaj Anderlechtit në ndeshjen kthyeses të çerekfinales të Ligës së Evropës.

Man Utd – Anderlecht, gol i papritur (VIDEO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Anderlechti barazon në "Old Trafford" ndaj Manchester United. Shënues Hanni. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung ...

Anderlecht hap ndeshjen, barazon ndaj “Djajve” (Video)

Telegrafi - 20.04.2017

Skuadra belge ka arritur të barazoj rezultatin në 1-1 ndaj Manchester Unitedit. Është mesfushori Sofiane Hanni, i cili u gjend më së miri në zonën e Unitedit për të barazuar rezultatin në 1-1.

Man Utd – Anderlecht, gol i bukur (VIDEO)

Lajmi.net - 20.04.2017

Manchester United ka kaluar në epërsi kundër Anderlechtit me golin e Henrikh Mkhitaryan. Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke përfshirë një iPhone 7 dhe Samsung ...

Unitedi vuan, siguron gjysmëfinalen pas 120 minutave spektakël në “Old Trafford” (Video)

Gazeta Express - 20.04.2017

Manchester Unitedi është kualifikuar në gjysmëfinale të Europa League, duke eliminuar ...

Nuk ka fitues në “Old Trafford”, ndeshja shkon në vazhdime (Video)

Gazeta Express - 20.04.2017

Manchester Unitedi ka barazuar 1:1 me Anderlechtin në “Old Trafford”, kjo sfidë do të shkojë në ...

Unitedi kalon në epërsi me golin e bukur të Mkhitaryanit (Video)

Telegrafi - 20.04.2017

Manchester United ka gjetur golin e parë në ndeshje ndaj Anderlechtit. Është mesfushori në formë të lartë, Henrikh Mkhitaryan, i cili ka shënuar një gol të bukur për 1-0.

Man Utd – Anderlecht, befasi në formacionet zyrtare

Lajmi.net - 20.04.2017

Manchester United : Romero, Valencia, Bailly, Rojo, Shaw, Carrick, Pogba, Rashford, Mkhitaryan, Lingard, Ibrahimovic. Anderlecht: Parashikoni ndeshje të futbollit dhe fitoni dhjetëra shpërblime, duke ...

Mourinho: Nuk jam zhgënjyer me Ibrën

Telegrafi - 20.04.2017

Menaxheri i Manchester United, Jose Mourinho, ka këmbëngulur se ai nuk e ka kritikuar Zlatan Ibrahimovicin pas ankesave të tij publike për sulmin e skuadrës pas ndeshjes në Europa League javën e ...

Anderlechti përgatitet në park para sfidës ndaj “Djajve të Kuq” (Video)

Telegrafi - 20.04.2017

Skuadra belge, Anderlecht nuk ka pasur vendin më të mirë në të cilin do të përgatiten për ndeshjen çerekfinale të Ligës së Evropës me Manchester Unitedin.

Rojo e Ibrahimoviç tronditin Mourinhon

Shqipmedia - 21.04.2017

Marcos Rojo dhe Zlatan Ibrahimoviç janë lënduar në fitoren e Manchester Unitedit ndaj Anderlecht (2:1), e cila është zhvilluar në kuadër të çerekfinales së Europa Leagues Jose Mourinho, strategu i ...

Dëmtohet rëndë edhe Zlatan Ibrahimoviç

Java News - 21.04.2017

Zlatan Ibrahimoviç është lënduar në fund të sfidës me Anderlechtin, ndeshje kjo që ka shkuar në vazhdime dhe gjysmëfinalisti i radhës do të mësohet pas 30 minutave apo edhe ekzekutimit të penalltive.

Ibrahimoviç i thotë lamtumirë United

Java News - 20.04.2017

Zlatan Ibrahimovic pritet të largohet nga Manchester United në fund të këtij edicioni Pavarësisht se mund të vazhdojë edhe për një vit kontratën me Manchester Unitedin, Zlatan Ibrahimovic me shumë ...

Titulli i Europa League, në fokus të Manchester United

Top Channel - 19.04.2017

Me fokusin në trofeun që nuk e synonte në startin e sezonit, Manchester United do të impenjohet në një tjetër ndeshej të Europa League, këtë herë në kthimin e çerekfinaleve ndaj Anderlehtit.

Mourinho: Unitedi, tashmë i mbetet vetëm titulli i Europa Ligës

Java News - 19.04.2017

Menaxheri i Manchester Unitedit, Jose Mourinho, ka insistuar se ekipi i tij është i motivuar për të kaluar në gjysmëfinale të Europa League, derisa ata po përgatiten që të presin Andrelechtin në ...

Titulli i Europa League, në fokus të Manchester United

Flaka - 19.04.2017

Me fokusin në trofeun që nuk e synonte në startin e sezonit, Manchester United do të impenjohet në një tjetër ndeshej të Europa League, këtë herë në kthimin e çerekfinaleve ndaj Anderlehtit.