TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Berat/ Ushtronin dhunë ndaj prindërve, 2 në pranga

Mapo - 16.04.2019

Një ngjarje sa e rëndë aq edhe e shëmtuar është konstatuar në qytetin e Beratit, ku fëmijët ushtronin dhunë sistematike ndaj prindërve të tyre. Policia ka arrestuar në flagrancë shtetasin A.XH.

Dhunonin prindërit në Berat, pranga dy agresorëve

BalkanWeb - 16.04.2019

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur janë arrestuar në flagrancë ...

Dhunonin prindërit, pranga dy agresorëve

Gazeta Express - 16.04.2019

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur janë arrestuar në flagrancë ...

Dhunonin prindërit, policia ka arrestuar në flagrancë dy djemtë në Berat

Java News - 16.04.2019

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur janë arrestuar në flagrancë ...

Abuzonin ndaj prindërve arrestohen fëmijët

LajmiFundit - 16.04.2019

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur janë arrestuar në flagrancë ...

Dhunonin prindërit, pranga dy agresorëve

Durres Lajm - 16.04.2019

Policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë për “dhunë në familje” dy shtetasit me iniciale, A.Xh, 32 vjeç dhe K.C, 25 vjeç,të dy banues në Berat. Shtetasit e sipërpërmendur akuzohen se kanë ushtruar ...

Njëri dhunonte nënën tjetri babanë, dy të rinjve monstra nga Berati u ndodh ajo që nuk e kishin menduar

SOT - 16.04.2019

Dy të rinj janë arrestuar, pasi ushtronin dhunë ndaj prindërve të tyre. Mësohet se policia e Beratit ka arrestuar në flagrancë dy shtetasit me iniciale, A.Xh,32-vjeç dhe K.C,25-vjeç,të dy banues në ...