TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Sherr brenda komisariatit në Lezhë, shefi godet me grushte efektivin e policisë

LajmiFundit - 13.01.2018

Dy efektivë policie janë rrahur me njeri-tjetrin. Ngjarja është regjistruar brenda ambienteve të komisariatit të Policisë në Lezhë. Sipas njoftimit zyrtar së dhënë nga sot policia, bëhet e ditur se ...

Plas grushti në komisariatin e Lezhës, policët rrihen me njëri-tjetrin

Gazeta Express - 13.01.2018

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e ...

Grushtohen policët brenda komisariatit të policisë

Durres Lajm - 13.01.2018

Sherr i dhunshëm në ambientet e Komisariatit të Policisë Lezhë. Nje oficer i patrullës së përgjithshme ka goditur me grushta punonjësin e patrullës së përgjithshme, per arsye ende te panjohura.

Lezhë/ Grushta mes dy policëve, pezullohen nga detyra

SOT - 13.01.2018

Dy efektivë policie janë pezulluar nga detyra për shkakun se për përdorim të paligjshëm dhe të paarsyeshëm të forcës Sipas njoftimit zyrtar së dhënë nga sot policia, bëhet e ditur se Oficeri i ...

Lezhë/ Sherr mes policëve në komisariat, pezullohen

Java News - 13.01.2018

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur brenda në komisiariatin e policisë së Lezhë. Dy efektivë policie janë konfliktuar me grushte brenda në komisariat.N.Sh.

Plas sherri në komisariatin në Lezhë, shefi dhe polici grushta njëri-tjetrit

Albeu.com - 13.01.2018

Një sherr i dhunshëm ka ndodhur sot në komisartiatin e Lezhës ku 2 efektivë policie kanë përfunduar duke u zënë me grushte me njeri-tjetrin. Me sa duket Oficeri i Patrullës së Përgjithshme me ...

Plas grushti në komisariatin e Lezhës, policët rrihen me njëri-tjetrin

LajmiFundit - 13.01.2018

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Lajmi eshte bere me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur brenda ambienteve të ...

Policët rrihen me njëri-tjetrin

Alb Portali - 13.01.2018

Një sherr mes dy punonjësve të policisë ka ndodhur ditën e sotme në Komisariatin e Lezhës. Loading... Lajmin në fjalë e ka bërë me dije, policia e Lezhës, e cila ka sqaruar se konflikt ka ndodhur ...