TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Loredana Zefin!

Zeri - 12.06.2019

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim, shkruan GazetaBlic. Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj.

Jo vetëm Mozzik e Loredana, edhe vajza e tyre me ‘Rolex’ në dorë

Lajmi.net - 12.06.2019

Mozzik dhe Loredana janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellin pjesë nga përditshmëria e tyre, shkruan lajmi.net. Në postimet e tyre, shumë shpesh e shohim vajzën Hanën, për të cilën ...

"Unë blej gruan tënde dhe ty", ja çfarë tha Loredana në këngë për vjedhjen e 700 mijë frangave

Botasot - 12.06.2019

Reperja Loredana publikoi para një jave këngën e saj të re "Labyrinth". Të gjithë prisnin që të fliste për mashtrimin e ciftit zviceran, por historinë e tyre e preku shumë pak.

Loredanën kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë!

Gazeta Express - 12.06.2019

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim. Në rrjetin e saj social ‘ Instagram ‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj.

Jo vetëm Mozzik e Loredana, edhe vajza e tyre me ‘Rolex’ në dorë

Zeri - 12.06.2019

Mozzik dhe Loredana janë prindër të një vajze. Mozzik dhe Loredana janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellin pjesë nga përditshmëria e tyre, shkruan lajmi.net.

Loredanën kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë!

Botasot - 12.06.2019

Reperja Loredana Zefi sapo ka publikuar një foto më ndryshe se që jemi mësuar ta shohim. Në rrjetin e saj social ‘Instagram‘, ajo ka ndarë imazhin me ndjekësit e saj.

Vajza e Mozzik dhe Loredanës me “Rolex” në dorë

Gazeta Express - 12.06.2019

Mozzik dhe Loredana së fundi janë çifti më i përfolur i estradës. Në postimet e tyre, shumë shpesh e shohim vajzën Hanën, për të cilën kujdesen shumë si Loredana, ashtu edhe Mozziku.

Jo vetëm Mozzik e Loredana, edhe vajza e tyre me ‘Rolex’ në dorë

Botasot - 12.06.2019

Mozzik dhe Loredana janë shumë aktiv në rrjete sociale, në të cilat sjellin pjesë nga përditshmëria e tyre. Në postimet e tyre, shumë shpesh e shohim vajzën Hanën, për të cilën kujdesen shumë si ...