TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Eliona Pitarka flet hapur: Turi më mori në 2XL sepse më pa topless

Albeu.com - 13.01.2018

Ajo u bë e njohur për publikun pasi u shfaq me gjoksin jashtë teksa prezantonte edicionin informativ në një televizion. Sot Eliona Pitarka ka hequr dorë nga prezantimi dhe e shohim si pjesë të kastit ...

Sapo i zhgënjeu të gjithë meshkujt, Eliona Pitarka...

Gazeta Express - 13.01.2018

E njohur si aktorja seksi dhe provokuese e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, Eliona Pitarka ka folur për herë të parë rreth jetës së saj ...

Flet Eliona Pitarka: Tek 2XL më zgjodhën pasi më panë topless!

Gazeta Express - 13.01.2018

Eliona Pitarka është aktorja më e re në kastin e emisionit të humorit ‘Apartamenti 2XL’, ku u bë pjesë nga kërkesa e producentit Turjan ...