TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Meta: Largimet e padrejta nga puna, fatura t’i kalojë zyrtarit

BalkanWeb - 11.02.2019

Gjatë fjalës së tij në konferencën e organizuar nga INFOÇIP me temë “Marrëdhëniet e Punës dhe Shqyrtimi Gjyqësor”, Presidenti i Republikës Ilir Meta tha se duhet të plotësohet trupa e nevojshme ...

Presidenti Ilir Meta: Largimet e padrejta nga puna, fatura t’i kalojë zyrtarit

Botasot - 11.02.2019

Gjatë fjalës së tij në konferencën e organizuar nga INFOÇIP me temë “Marrëdhëniet e Punës dhe Shqyrtimi Gjyqësor”, Presidenti i Republikës Ilir Meta tha se duhet të plotësohet trupa e nevojshme ...

Largimet e padrejta të punës, Meta: Faturën s’do ta paguajnë më taksapaguesit shqiptar, por do ti faturohet...

SOT - 11.02.2019

Gjatë fjalës së tij në konferencën e organizuar nga INFOÇIP me temë “Marrëdhëniet e Punës dhe Shqyrtimi Gjyqësor”, Presidenti i Republikës Ilir Meta tha se duhet të plotësohet trupa e nevojshme ...