TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Elita Rudi me dedikim për bashkëshortin dhe djalin

Lajmi.net - 12.06.2019

Moderatorja Elita Rudi, në postimin e saj të fundit në Instagram i ka bërë dedikim bashkëshortit të saj Gjikos dhe djalit Zërit, shkruan lajmi.net. “Te bashkëshorti im e gjej dashurinë e vërtetë, te ...

Elita bën dedikim më të bukur për Gjikon dhe Zërin: Tek ju shoh dashurinë e vërtetë dhe të pastër

Botasot - 12.06.2019

Moderatorja e njohur kosovare, Elita Ruda, është mjaft aktive në profilin e “Instagram”-it, ku ndan vazhdimisht me ndjekësit, momente të ëmbla me të voglin e saj.

Elita Rudi: Te bashkëshorti e gjej dashurinë e vërtetë, te fëmija dashurinë e pastër

Telegrafi - 12.06.2019

Prezantuesja shqiptare, Elita Rudi, është duke e shijuar jetën si nënë. Ajo dhe bashkëshorti i saj reperi, Gjiko, para pak muajve u bënë prindër për herë të parë të një djali të cilët e pagëzuan me ...

Elita bën dedikim më të bukur për Gjikon dhe Zërin

LajmiFundit - 12.06.2019

Elita Rudi ndan vazhdimisht momentet më të ëmbla që po kalon tani që është bërë nënë e një djali! Ajo i është shumë mirënjohëse bashkëshortit të saj, me të cilin njohu dashurinë e vërtetë që i fali ...

Elita Rudi me dedikim për bashkëshortin dhe djalin

Zeri - 12.06.2019

Elita Rudi ka zgjedhur fjalët më të mira për Gjikon dhe Zërin. Moderatorja Elita Rudi, në postimin e saj të fundit në Instagram i ka bërë dedikim bashkëshortit të saj Gjikos dhe djalit Zërit, shkruan ...

Elita Rudi me dedikim të veçantë për Gjikon dhe Zërin

Zhurnal - 12.06.2019

Elita Rudi ndan vazhdimisht momentet më të ëmbla që po kalon tani që është bërë nënë e një djali!Ajo i është shumë mirënjohëse bashkëshortit të saj, me të cilin njohu dashurinë e vërtetë që i fali ...

Më në fund, Gjiko paralajmëron hitin e rradhës dhe qenka i preferuari i Elitës (FOTO)

Tetova Sot - 10.06.2019

Gjiko është pa diskutim një nga reperët më të pëlqyer të showbiz-it shqiptar, i cili herë pas herë publikon këngë që kthehen në hite të menjëhershme. Së fundmi, ai ka publikuar një foto në ...