TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Telenovela Neymar, ky është vendimi i fundit i PSG

Albeu.com - 11.09.2019

Neymar qëndroi tek Parisi pavarësisht se dëshira për tu larguar ishte e madhe. Por sipas asaj që raporton e përditshmja italiane "TuttoSport" drejtori sportiv i PSG, Leonardo ka vendosur që ta ...

PSG merr vendim për Neymar

Lajmi.net - 11.09.2019

Raportohet se drejtori i PSG, Leonardo do të përpiqet të shesë brazilianin në afatin kalimtar dimror. Sipas Tuttosport, Leonardo po planifikon të hedh në dritaren e transferimin anësorin brazilian që ...

Babai i Neymarit: Me Barcelonën ende nuk është mbyllur

SuperSport - 11.09.2019

Babait të Neymarit ende nuk i ka dalë inati për mostransferimin e sulmuesit brazilian te Barcelona gjatë merkatos së verës. Sapo i jepet rasti të flasë për mediet ai këmbëngul se bisedimet mes PSG ...

Modelja që e akuzoi Neymarin për përdhunim, akuzohet për shpifje dhe zhvatje

Zeri - 11.09.2019

Najila Trindade bëri një akuzë për përdhunim ndaj Neymarit pas rikthimit të saj në Brazil nga udhëtimi për në Paris në muajin maj, transmeton zeri.info Gjyqtarët para pak kohësh i kishin hedhur ...

Telenovela ‘Neymar’/ Nis ‘sezoni i 3’ për kalimin te Barça

Top Channel - 11.09.2019

Neymar Senior ende nuk po arrin te kapërdijë dështimin e bisedimeve mes Barcelonës dhe Paris Saint Germainit për transferimin e djalit të tij Neymar Jr, gjatë kësaj vere.

Akuzoi Neymar për përdhunim, modelja akuzohet për mashtrim (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar . Modelja braziliane përballet me akuzat për mashtrim procedural, shpifje dhe ...

Historia e përdhumit nga Neymar, modelja akuzohet për mashtrim

Mapo - 11.09.2019

Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar. Modelja braziliane përballet me akuzat për mashtrim procedural, shpifje dhe ...

Baba i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

Botasot - 11.09.2019

Baba i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e ...

Babai i Neymar: Jam i lumtur që Barcelona u mundua ta rikthejë Neymar

Alsat - 11.09.2019

Babai i yllit të PSG-së, Neymar e ka pranuar që ka qenë i lumtur kur lojtarët e Barcelonës, kërkuan rikthimin e Neymar. Braziliani ka biseduar për këto lidhje me liderët e Barcelonës në dhomën e ...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së

Gazeta Express - 11.09.2019

Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit.

Vajza që e akuzoi Neymarin për përdhunim paditet për zhvatje nga policia braziliane

Gazeta Express - 11.09.2019

Policia e Sao Paulos e ka paditur Najila Trindade dhe partnerin e saj Estivens Alves për shkak të akuzave për përdhunim që i bënë ndaj futbollistit brazilian, Neymarit, në maj të këtij viti.

Tite s’pranon t’i zbulojë këshillat për Neymarin

Gazeta Express - 10.09.2019

Trajneri i ekipit kombëtar të Brazilit, Tite, nuk ka pranuar të zbulojë nëse i ka dhënë këshilla jetësore superyllit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, pas verës të ndërlikuar që e ka kaluar ...

Rasti i përdhumit nga Neymar, modelja akuzohet për mashtrim, fotot flasin vet

Alsat - 11.09.2019

Najila Trindade dhe ish-partneri i saj do të akuzohen për rastin e akuzës për përdhunim ndaj yllit të futbollit, Neymar. Modelja braziliane përballet me akuzat për mashtrim procedural, shpifje dhe ...

Babai i Neymarit: S’kanë mbaruar negociatat mes Barcelonës dhe PSG-së

Zhurnal - 11.09.2019

Paris Saint-Germaini dhe Barcelona kanë ende mundësi të arrijnë marrëveshje për transferimin e Neymarit pasi që negociatat nuk kanë marrë fund, sipas agjentit dhe babait të futbollistit.

Tite s’pranon t’i zbulojë këshillat për Neymarin

Zhurnal - 10.09.2019

Trajneri i ekipit kombëtar të Brazilit, Tite, nuk ka pranuar të zbulojë nëse i ka dhënë këshilla jetësore superyllit të Paris Saint-Germainit, Neymarit, pas verës të ndërlikuar që e ka kaluar ...