TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Mbyllet marrëveshja, Panucci është trajneri i ri i kombëtares?

Albeu.com - 17.07.2017

Federata Shqiptare e Futbollit duket se ka arritur marrëveshjen me ish-mbrojtësin italian Cristain Panuçi për të drejtuar kombëtaren shqiptare të futbollit.

PROFIL/ Kush është Cristian Panucci, trajneri që pritet të drejtojë Kombëtaren

Java News - 17.07.2017

Ish-mbrojtësi i djathtë i Milanit, Cristian Panuçi, pritet të zyrtarizohet pasues i Ganni De Biasit në stolin kuqezi. Panuci ka një karrierë të shkëlqyer si lojtar, ndëersa si trajner ka pak ...

Panuçi merr kombëtaren? Ja përse po arrihet marrëveshja

Mapo - 17.07.2017

Italiani Kristian Panuçi pritet të zëvendësojë italianin tjetër, Xhiani de Biazi në krye të kombëtares shqiptare. Sipas News 24, raportohet se Panuçi do të mbërrijë të mërkurën në Tiranë për t’u ...

Zbulohet trajneri i ri i kombëtares shqiptare, zyrtarizmi bëhet të mërkurën

Alb Portali - 17.07.2017

Loading... Ish-lojtari i Romës dhe Italisë Kristian Panuçi pritet të jetë trajneri i ri i kombëtares shqiptare. Mësohet se FSHF ka arritur një marrëveshje me Panuçin, i cilin mbërrin të mërkurën në ...

Panuçi pason De Biazin në stolin “kuq e zi”

InfoSport - 17.07.2017

Shqipëria më në fund po bëhet me trajner, disa javë pas largimit të Xhani De Biazit. Të paktën kështu raporton “ Sport Ekspres ”, që mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda ...

Ish-futbollisti i njohur i Italisë, bëhet trajner i Shqipërisë (FOTO)

Lajmi.net - 17.07.2017

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit.

Gara për stolin e kombëtares, rriten shancet e Panuçit

Albeu.com - 17.07.2017

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit.

Merr fund dilema: Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

Gazeta Express - 17.07.2017

Më në fund zgjedhja është bërë dhe pritet vetëm zyrtarizimi. Kristian Panuçi do të jetë pasardhësi i Giani De Biasit në stolin ...

Ky do jetë trajneri i ri i Kombëtares shqiptare!

Republika - 17.07.2017

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse “Sport Ekspres” mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi.

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

Gazeta Tema - 17.07.2017

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit.

Kombëtarja zgjedh Panuçin pritet zyrtarizimi

Shqipmedia - 17.07.2017

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse “Sport Ekspres” mëson se zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi.

Gara për trajnerin e ri të kombëtares, Kristian Panuçi “parakalon” De Kanion

Durres Lajm - 17.07.2017

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit.

Kombëtarja bëhet me trajner, Duka zgjedh Panuçin

Durres Lajm - 17.07.2017

Mbyllet odiseja e gjetjes së pasuesit të Xhani De Biazit, sepse zgjedhja tashmë është bërë dhe pritet zyrtarizimi brenda pak orësh: trajneri i ri do të jetë Kristian Panuçi.

Duka bën lëvizjen e fundit, ja trajneri që do të zëvendësojë De Biazin

Albeu.com - 17.07.2017

Gara vazhdon akoma edhe pse ka ardhur drejt fundit. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit.

As Kanio, as Panuçi? Zyrtare, ky është trajneri që do të zëvendësojë De Biazin

LajmiFundit - 17.07.2017

Janë metrat e fundit të “garës”. Luixhi De Kanio dhe Kristian Panuçi po presin prerjen e finishit për të marrë drejtimin e Kombëtares shqiptare të futbollit.