TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

“Pjeshka” e së premtes, Demi Rose

Gazeta Express - 08.11.2019

Vikendi erdhi dhe sonte është e premte. Por, Demi Rose para se të del të argëtohet ka treguar edhe njëherë me fotot e fundit pse është njëra prej femrave më seksi në botë Ajo ka treguar në një ...

Demi Rose provokon me bikini në Ibiza

Mapo - 08.11.2019

Demi Rose i ka lënë pa fjalë ndjekësit e saj në rrjetet sociale. Ajo ka publikuar një foto, ku dallohet se është bërë bionde, por shumica e fansave janë marrë me trupin e ...

FOTO/ “Është më mirë kështu”/ Rikthehet “pjeshka” e së premtes Demi Rose

Java News - 08.11.2019

Ajo ka bërë me dije planet se ka ndërmend të bjerë në peshë që të kthejë format e dikurshme. Por nisur nga fotoja që ka publikuar së fundmi në Instagram nuk duket sikur ka nevojë për shumë punë.

Ankohet Demi Rose: Dua trupin tim të vjetër!

Zeri - 08.11.2019

“Misioni im është të kthej këtë trup që kisha dikur”, ka shkruar bukuroshja nën fotografi, transmeton "Zëri.info". Manekinia dhe ylli i rrjeteve sociale, Demi Rose, asnjëherë nuk turpërohet të ...

Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit

Lajmi.net - 07.11.2019

Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë joshëse, shkruan lajmi.net. Së fundi, modelja postoi një fotografi, në të cilën u shfaq e veshur me bikini ...

Demi lë pak vend për imagjinatën, të gjithë sytë tek të pasmet e saj në foton e fundit

Botasot - 07.11.2019

Demi Rose ka ‘ngritur’ temperaturat me fotografinë e fundit. Demi Rose është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat nuk i kursen aspak fotografitë joshëse.

“Pjeshka” e së premtes, Demi Rose

Zeri - 08.11.2019

Vikendi erdhi dhe sonte është e premte. Por, Demi Rose para se të del të argëtohet ka treguar edhe njëherë me fotot e fundit pse është njëra prej femrave më seksi në botë Ajo ka treguar në një ...

Demi Rose ekspozon të pasmet bombastike

Botasot - 09.11.2019

Demi Rose para se të del të argëtohet ka treguar edhe njëherë me fotot e fundit pse është njëra prej femrave më seksi në botë Ajo ka treguar në një intervistë të fundit se planifikon që ti heq disa ...