TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Njoftim i OSHEE: Këto zona në Tiranë, dy ditë pa drita

Mapo - 17.06.2019

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike (OSHEE) njofton të gjithë abontentët në Tiranë se nesër dhe pasnesër, (18-19 Qershor 2019) do të ketë stakim të energjisë elektrike në disa zona.

Tiranë/Punimet në kabina, zonat ku ndërpritet energjia

BalkanWeb - 17.06.2019

Disa zona në kryeqytet do të mbesin pa energji elektrike pasi po kryhen punime në disa kabina elektrike. Sipas OSHEE-së në 18 dhe 19 qershor do të stakohet energjia me orare të zgjatura.

Tirana pa drita, OSHEE jep njoftimin e rëndësishëm

LajmiFundit - 17.06.2019

Operatori i shpërndarjes së energjisë OSHEE, ka bërë ditën e sotme njoftimin se në disqa zona të Tiranës do të ketë shkëputje energjie në datën 18 dhe 19 qershor nga ora 09:00 deri në 16:00.

OSHEE jep njoftimin: Në këto zona të Tiranës nuk do të ketë sot energji elektrike, ja oraret

SOT - 18.06.2019

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka njoftuar se disa nga zonat e Tiranës do të kenë ndërprerje të energjisë elektrike në 18 dhe 19 qershor.