TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Loredana, pa operacione plastike, krenohet me format pas lindjes

Gazeta Express - 09.10.2019

Njëra prej repereve më të përfolura për momentin, Loredana Zefi ka befasuar me një deklaratë të saj në InstaStory Njëra prej reperëve më interesante shqiptare, e cila pos repit të saj në shqip, ...

Loredana tregon linjat trupore: Nuk bëj palestër as nuk kam operacione plastike

Botasot - 09.10.2019

Loredana Zefi i ka treguar linjat trupore në Instagram. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, i ka treguar linjat e saj trupore nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram.

Loredana Zefi vë në pah linjat trupore, tregon se nuk bën palestër dhe se nuk ka operacione plastike

Telegrafi - 09.10.2019

Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të ...

Loredana ‘thumbon’ Mozzikun

Lajmi.net - 07.10.2019

Çifti i njohur i shoubzit Loredana dhe Mozzik duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net. Reperi javë më parë festoi ditëlindjen por asnjë urim apo deklaratë nuk u lëshua nga ...

Loredana ‘thumbon’ Mozzikun

Botasot - 08.10.2019

Loredana dhe Mozzik janë bërë krye temë e mediave. Çifti i njohur i shoubzit Loredana dhe Mozzik duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Loredana ‘thumbon’ Mozzikun

Tetova Sot - 08.10.2019

Loredana dhe Mozzik janë bërë krye temë e mediave. Çifti i njohur i shoubzit Loredana dhe Mozzik duket se i kanë dhënë fund lidhjes së tyre, shkruan lajmi.net.

Loredana Zefi vë në pah linjat trupore

Zeri - 09.10.2019

Rap – artistja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, kohëve të fundit është kthyer në një nga personazhet më të përfolura në shtypin rozë. Biondja, e cila jeton dhe vepron në Zvicër, vazhdon të ...

Ja çfar thot Loredana për operacionet plastike !

InfoKosova - 09.10.2019

Loredana Zefi i ka treguar linjat trupore në Instagram. Reperja e njohur shqiptare, Loredana Zefi, i ka treguar linjat e saj trupore nëpërmjet një postimi të fundit në Instagram.