TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Nuk pranohet kërkesa e të pandehurve, refuzohet gjykimi i shkurtuar për Alizotin

LajmiFundit - 12.06.2019

Është zhvilluar seanca e radhës e dosjes “Babale” ditën e sotme në Gjykatën Penale të Tiranës me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu.

Dosja “Babale”, Gjykata i jep ‘goditjen’ vendimtare Fredi Alizotit

SOT - 12.06.2019

Gjykata e Tiranës ka rrëzuar kërkesën më të fundit të kërkesën e Fredi Alizotit I pandehuri Fredi Alizoti kërkonte që të gjykohej me gjykim të shkurtuar, mirëpo Gjykata e ka rrëzuar kërkesën e tij ...

"Babalja", rrezohet kërkesa e të pandehurve për thirrjen e kryeministrit Rama

Botasot - 12.06.2019

Në Gjykatën Penale të Tiranës është zhvilluar seanca e radhës për dosjen "Babale" me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu.

Demokratët duan të marrin hak, rrëzohet kërkesa për thirrjen e kryeministrit Rama në Prokurori

SOT - 12.06.2019

Në Gjykatën Penale të Tiranës është zhvilluar seanca e radhës për dosjen "Babale" me të pandehur Ervin Salianjin, Fredi Alizotin, Jetmir Olldashin dhe Albert Veliu.