TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

"Kështu rri dhe qeni im", Kejvina i kthen përgjigjjen e parpritur ndjekësit (FOTO LAJM)

Albeu.com - 11.09.2019

Modelja Kejvina Kthjella di se si të provokojë vazhdimisht fansat e saj me foto të nxehta. Ajo ka postuar së fundmi në instagramin e saj një foto ku shfaqet me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë.

Oriola dhe Kejvina ishin dy tifozet më seksi të kombëtares së Shqipërisë mbrëmë

Botasot - 11.09.2019

Shqipëria mbrëmë triumfoi në ndeshjen kundër Islandës, ndërsa për ta përcjellë ndeshjen kishte shumë interesim nga publiku. Për ta përcjellë nga afër këtë ndeshje ishin në tribuna edhe dy modelet e ...

Oriola dhe Kejvina ishin dy tifozet më seksi të kombëtares së Shqipërisë mbrëmë

Lajmi.net - 11.09.2019

Shqipëria mbrëmë triumfoi në ndeshjen kundër Islandës, ndërsa për ta përcjellë ndeshjen kishte shumë interesim nga publiku, shkruan lajmi.net. Për ta përcjellë nga afër këtë ndeshje ishin në tribuna ...

“Kështu rri edhe qeni im”, ndjekësi merr përgjigjen e papritur nga Kejvina

Botasot - 10.09.2019

Tashmë ajo është kthyer në një nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Është fjala për modelen, Kejvina Kthella, e cila është mjaft aktive në profilin e saj në “Instagram”.

‘Kështu rri dhe qeni im’, Kejvina i kthen përgjigje ndjekësit

Mapo - 10.09.2019

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Modelja publikon foto nga përditshmëria të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

“Kështu rri edhe qeni im”, Kejvina ia kthen në këtë mënyrë ndjekësit që e ofendoi

Lajmi.net - 10.09.2019

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjete sociale, në të cilat vazhdimisht publikon imazhe të reja, shkruan lajmi.net. Modelja ka postuar së fundi një fotografi në Instagram, në të cilën mori pozë ...

‘ Kështu rri dhe qeni im’ Kejvina Kthella i kthen përgjigje epike ndjekësit (FOTO)

Tetova Sot - 10.09.2019

Kejvina Kthella është shumë aktive në rrjetin social Instagram. Modelja publikon foto nga përditshmëria të cilat nuk kalojnë pa u komentuar nga ndjekësit e saj.

Kejvina është e zemëruar dhe kjo ka lidhje me të dashurin kokfortë të modeles? (FOTO LAJM)

Albeu.com - 10.09.2019

Kejvina Kthella është modelia e njohur që doli në ekran si velinë e tashmë gëzon mijra ndjekës në rrjetet sociale. Modelja nuk ndalon asnjëher së postuari foto provokuese të cilat nxisin mjaft ...

Edhe Kejvina del pa sytjena! Ç’po ndodh me këto vajza?

InfoKosova - 10.09.2019

Kejvina Kthella, apo ndryshe siç njihet në publik, velina e Ermal Mamaqit, ka arrit që brenda një kohe shumë të shkurtër të mbledh shumë ndjekës në instagram, shkruan “InfoKosova”.

Mbani frymën, Kejvina foto në minifund

Lajmi.net - 10.09.2019

Kejvina Kthella sapo ka publikuar një fotografi tejet atraktive në llogarinë e saj në Instagram, shkruan lajmi.net. Bukuroshja ka lënë anash bikinit, tani ka provokuar me një minifund.

Modelja shqiptare i “çmendi” meshkujt me paraqitjen e saj

InfoKosova - 10.09.2019

Kejvina Kthella po i çmend të gjithë meshkujt me paraqitje. Ajo po dinë mirë se si të “godas” mu në kokën dhe imagjinatën e tyre. Me lëvizje e me poza joshëse Kejvina ka mbledhur shumë fansa pranë ...

E krahasojnë me qenin, Kejvina e lë me gisht në gojë fansin me përgjigjen e saj!

Tetova Sot - 11.09.2019

Modelja Kejvina Kthjella di se si të provokojë vazhdimisht fansat e saj me foto të nxehta. Ajo ka postuar së fundmi në instagramin e saj një foto ku shfaqet me një fustan të shkurtër ngjyrë rozë.