TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Shisnin "drogën e Hitlerit", shkatërrohet grupi i shqiptarit në Napoli

Albeu.com - 12.06.2019

Policia italiane ka arritur të shkatërrojë një grup shpërndarësish droge në Napoli , ku bënte pjesë edhe një shqiptar. Gjatë aksionit është arrestuar një person, ndërsa shqiptari është shpallur në ...

Itali/ Sekuestrohet “droga e Hitlerit”, procedohet shqiptari

Mapo - 12.06.2019

Policia italiane ka sekuestruar në një klub nate në Napoli një lloj lënde narkotike e cila njihet si “droga e Hitlerit”. Një i ri, i cili kishte ardhur në Napoli me rastin e një evenimenti muzikor në ...

Shpërndante "drogën e Hitlerit", arrestohet i riu shqiptar

Durres Lajm - 12.06.2019

Policia italiane ka finalizuar me sukses operacionin "Djemtë e Jashtëm" me qëllim parandalimin e shpërndarjes së drogës në shkolla. Në pranga ka rënë një 20-vjeçar shqiptar, ndërsa një tjetër ...

Policia italiane arreston shqiptarin dhe “kolegët e tij”, shisnin nëpër shkolla “drogën e Hitlerit”

Gazeta Express - 12.06.2019

Një i arrestuar njëzetvjeçar dhe dy nga kolegët e tij , një shqiptar dhe një maroken, u paditën. Policia italiane ka finalizuar me sukses operacionin “Djemtë e Jashtëm” me qëllim parandalimin e ...