TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Aksident në Tiranë, makina përplas motorrin, një i plagosur rëndë

Albeu.com - 13.08.2019

Një aksident ka ndodhur para pak minutave në kryqytet ku një makinë është përplasur me një motorrçikletë e për pasojë ka mbetur i plagosur rëndë drejtuesi i këtij të fundit.

Aksident te QSUT-ja, makina përplaset me motorin, një i plagosur 

SOT - 13.08.2019

Para disa minutash një aksident ka ndodhur pranë QSUT-së, ku një automjet është përplasur me një motor. Si pasojë e përplasjes drejtuesi i motorit ka mbetur i plagosur, por mësohet se është jashtë ...

Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person

Gazeta Express - 13.08.2019

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit.

Video/ Makina përplas motorin pranë QSUT, 1 i plagosur

BalkanWeb - 13.08.2019

Një aksident rrugor ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë. Ngjarja është shënuar pranë QSUT, ndërsa raportohet për një person të plagosur. “BalkanWeb” sjell pamjet e aksidentit, teksa shihen një numër i ...

Aksident pranë QSUT, plagoset një person

Mapo - 13.08.2019

Një aksident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë, pranë QSUT. Raportohet se nga përplasja e një automjeti dhe një motorri ka mbetur i plagosur një person, drejtuesi i motorit, i cili fatmirësisht ...

Aksident në Bardhosh, nuk ka viktima

Botasot - 13.08.2019

Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, por fatmirësisht nuk të lënduar dhe as viktima në njerëz. Lajmin e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës ...

E turpshme, dyshohet se një zjarrfikës vodhi telefonat e njërit prej viktimave të aksidentit në Rahovec

Gazeta Express - 13.08.2019

Të premten e 26 korrikut, në fshatin Bërnjak të Rahovecit ka ndodhur një aksident trafiku ku si pasojë e tij dy persona kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes dhe katër të tjerë kanë mbetur të ...

Vdes edhe personi i pestë nga aksidenti i rëndë në Rahovec

Gazeta Express - 13.08.2019

Ka vdekur personi i pestë nga aksidenti i rëndë që ndodhi gjatë muajit korrik në Rahovec. Kryetari i Rahovecit, Smajl Latifi, ka njoftuar se nga aksidenti që ndodhi në korrik tashmë ka vdekur edhe ...

Vdes edhe personi i pestë nga aksidenti i rëndë në Rahovec

Koha.net - 13.08.2019

Ka vdekur edhe personi i pestë nga aksidenti i rëndë që ndodhi gjatë muajit korrik në Rahovec. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari Smajl Latifi. “Me pikëllim të thellë mora lajmin për vdekjen e Samir ...

Ndërron jetë motoçiklisti kosovar, 2 javë pas vdekjes së të iatit

Gazeta Express - 13.08.2019

Personi i pestë që ka ndërruar jetë pas aksidentit të Rahovecit është motoçiklisti kosovar, Samir Lama. Indeksonline mëson se Lama ka ndërruar jetë sot pasi ishte në gjendje afërsisht që dy javë.

Vdes personi i pestë nga aksidenti në Bërnjak të Rahovecit

Zeri - 13.08.2019

Ka ndërruar jetë personi i pestë nga aksidenti i rëndë që ndodhi në Bërnjak të Rahovecit më 26 korrik. Sot ka vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës edhe i aksidentuari i pestë nga ...

Përplasen 3 makina në autostradën e Lushnjes, dy përfundojnë në kanal

ABC News - 13.08.2019

Dy nga tre makina që u përfshinë në një përplasje te vendi i quajtur “Pushimi i Shoferit” në autostradën e Lushnjës përfunduan në kanal. Për fat në këtë aksident të rëndë pati vetëm dy persona të ...

Përplasen dy makina në Fier-Lushnje, përfundojnë në kanal

Top Channel - 13.08.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy ...

Aksident i rëndë në Lushnje: Makinat përfundojnë në kanal (FOTO LAJM)

Albeu.com - 13.08.2019

Një aksident i rëndë ka ndodhur sot në autostradën Fier- Lushnje , në vendin e quajtur "Pushimi i Shoferit". Mësohet se në aksident janë përfshirë tre makina, dy prej të cilave kanë përfunduar në ...

Vdes personi i pestë nga aksidenti në Bërnjak të Rahovecit

Medial - 13.08.2019

Ka ndërruar jetë edhe personi i pestë nga aksidenti i trafikut që ndodhi më 26 korrik në fshatin Bërnjak të Rahovecit. RahoPress mëson se i ndjeri është S. L. nga Rahoveci.

Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit

Gazeta Express - 13.08.2019

Ka ndërruar jetë në QKUK edhe personi i katërt si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku që ndodhi me datën 26 të muajit të kaluar në fshatin Bërnjak të Rahovecit.

Gjatë 24 orëve kanë ndodhur 75 aksidente, një me fatalitet

Telegrafi - 13.08.2019

Policia e Kosovës njofton se gjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur 75 aksidente, ku prej tyre një me fatalitet, 29 aksidente me të lënduar, dhe 45 aksidente pa të lënduar.

Aksident i rëndë tek “Pushimi i Shoferit”, përplasen 3 makina

Mapo - 13.08.2019

Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur pranë kryqëzimit të njohur si “Pushimi i Shoferit”. Nga përplasja, dy mjete mësohet se kanë përfunduar ...

Aksident në Lushnjë, 2 makina përfundojnë në kanal, tjetra zhduket

BalkanWeb - 13.08.2019

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 ...

74 aksidente në Kosovë për 24 orë

Koha.net - 13.08.2019

Përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovë kanë ndodhur gjithsej 74 aksidente. Një nga aksidentet ka përfunduar me fatalitet, 29 prej tyre me të lënduar kurse 45 pa të lënduar.

Aksident zinxhir në Shkup, përfshihen katër automjete (VIDEO)

Tetova Sot - 13.08.2019

Një aksident zinxhir ka ndodhur sonte në lagjen Gjorgje Petrov të Shkupit. Në aksident u përfshinë katër automjete, një Audi karavan me targa bullgare dhe një Mercedes, BMW dhe një furgon mallrash, ...

Aksident i rëndë në Shkup, përfshihen tre makina (Foto)

Zhurnal - 13.08.2019

Shkup, 12 gusht – Një aksident i rëndë ka ndodhur sonte rreth orës 23:00 në lagjen Gjorçe Petrov të Shkupit në të cilën sipas dëshmitarëve janë përfshirë tre vetura.

Aksident zinxhiror në Shkup, ka të lënduar

Telegrafi - 13.08.2019

Në rrugën “Arradhat Partizane” në Shkup, afër kompleksit banesor Porta Vllae ka ndodhur një aksident zinxhiror ku janë përplasur katër vetura. Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar disa persona ...

Aksidenti pranë spitalit të Tiranës, plagoset një person

Botasot - 13.08.2019

Një aksident ka ndodhur këtë mbrëmje në Tiranë, fare pranë Qendrës Spitalore Nënë Tereza. Një automjet është përplasur me një motoçikletë e për pasojë i plagosur ka mbetur drejtuesi i motorit.

8191 aksidente brenda shtatë muajve, 56 persona të vdekur

Flaka - 12.08.2019

Aksidentet në trafik, çdo ditë e më shumë janë në rritje. Në shtatë mujorin e parë të këtij viti, kanë ndodhur 47 aksidente fatale ku kanë vdekur 56 persona.

Aksident mes tri veturave në magjistralen Prishtinë- Podujevë

Gazeta Express - 12.08.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak minutash në magjistralen Prishtinë – Podujevë, konkretisht në Shakovicë. Në këtë aksident, sipas dëshmitarëve në vendin e ngjarjes janë të përfshira tri ...

Aksident trafiku në Vitomiricë, një i lënduar

Koha.net - 12.08.2019

Një aksident trafiku ka ndodhur para pak çastesh në Vitomiricë, ku ka mbetur i lënduar një person. Këtë e ka konfirmuar për Koha.net zëdhënësi i Policisë për rajonin e Pejës, Xhevat Ibraj, i cili ka ...

Aksident i rëndë, përplaset për vdekje drejtuesi i motorit (EMRI)

Mapo - 12.08.2019

Një aksident i rëndë me pasojë vdekjen ka ndodhur mesditën e sotme në aksin rrugor Fier-Levan. Një makinë është përplasur me një motor, e për pasojë drejtuesi i motorit, 65-vjeçari Ded Ndoi ka humbur ...

Aksident në Skenderaj, pesë persona të lënduar

Koha.net - 12.08.2019

Pesë persona kanë marrë lëndime trupore si pasojë një aksidenti i cili ka ndodhur sot rreth orës 10:30 në Skenderaj. Lajmin për Koha.net e ka konfirmuar zëdhënësi i Policisë së Kosovës për rajonin e ...

Pesë persona lëndohen në një aksident në Skënderaj

Medial - 12.08.2019

13:24, 12 Gusht 2019 Një aksident trafiku ka ndodhur sot në Skënderaj. Nga ky aksident kanë mbetur të lënduar pesë persona, të cilët janë dërguar menjëherë për trajtim mjekësor, njofton Klan Kosova.

Aksident në Bardhosh, përfshihen tri vetura

Gazeta Express - 13.08.2019

Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe as viktima në njerëz. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Baki Kelani ...

Turp, një zjarrëfikës dyshohet se vodhi telefonat e njërit prej viktimave në Rahovec

Albeu.com - 13.08.2019

Të premten e 26 korrikut, në fshatin Bërnjak të Rahovecit ka ndodhur një aksident trafiku ku si pasojë e tij dy persona kanë humbur jetën në vendin e ngjarjes dhe katër të tjerë kanë mbetur të ...

Gjatë 24 orëve të fundit kanë ndodhur 55 aksidente trafiku

Telegrafi - 12.08.2019

Policia e Kosovës njofton se brenda 24 orëve të fundit kanë ndodhur 55 aksidente, ku prej tyre 25 me të lënduar. Sipas raportit policor janë shqiptuar 327 tiketa trafiku.

Aksident i frikshëm në Librazhd, makina humbet kontrollin, merr përpara 4 automjete (VIDEO)

SOT - 12.08.2019

Një aksident i frikshëm ka ndodhur pasditen e djeshme në Librazhd. Mësohet se një automjet me shpejtësi shumë të madhe ka përplasur 4 makina të tjera.

Tre të lënduar nga një aksident në rrugën Prizren-Landovicë

Koha.net - 12.08.2019

Tre persona janë lënduar pas një aksidenti i cili ka ndodhur të dielën në rrugën Prizren-Landovicë. Sipas njoftimit të Policisë, aksidenti ka ndodhur mes dy veturave ku përveç dëmeve materiale, ...

Dalin pamjet e aksidentit në Librazhd, Mercedesi përplas 4 makina të tjera

Gazeta Express - 12.08.2019

Kanë dalë pamjet e një aksidenti të ndodhur ditën e djeshme në qytetin e Librazhdit, ku një person, pasi humbi kontrollin e makinës mori përpara katër makina të parkuara.

Si i mori përpara 4 automjete shoferi që humbi kontrollin, dalin pamjet (VIDEO)

Durres Lajm - 12.08.2019

Dalin pamjet e një aksidenti që ndodhi pasditen e djeshme në Librazhd, ku një makinë humbi kontrollin dhe përplasi 4 makina të tjera të parkuara. Makina tip “Benz” ka qenë me shpejtësi shumë të lartë ...

Vdes edhe personi i pestë nga aksidenti i rëndë në Rahovec

Zhurnal - 13.08.2019

Rahovec, 13 gusht- Ka vdekur edhe personi i pestë nga aksidenti i rëndë që ndodhi gjatë muajit korrik në Rahovec. Lajmin e ka bërë të ditur kryetari Smajl Latifi.

Ndërron jetë motoçiklisti shqiptar, 2 javë pas vdekjes së babait

Botasot - 13.08.2019

Personi i pestë që ka ndërruar jetë pas aksidentit të Rahovecit është motoçiklisti nga Kosova, Samir Lama. Mësohet se Lama ka ndërruar jetë sot pasi ishte në gjendje afërsisht që dy javë.

Vdes personi i pestë nga aksidenti në Bërnjak të Rahovecit

Lajmi.net - 13.08.2019

Sot ka vdekur në Qendrën Klinike Universitare të Kosovës edhe i aksidentuari i pestë nga aksidenti i rëndë që ndodhi në Bërnjak të Rahovecit më 26 korrik.

Përplasen dy makina, përfundojnë në kanal

Botasot - 13.08.2019

Një aksident ka ndodhur mëngjesin e sotëm në aksin nacional Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në vendin e njohur si “pushimi i shoferit” dhe nga informacionet paraprake mësohet se janë përplasur dy ...

Vdes edhe personi i katërt që u aksidentua në Bernjak të Rahovecit

Botasot - 13.08.2019

Ka ndërruar jetë në QKUK edhe personi i katërt si pasojë e lëndimeve të marra në aksident trafiku që ndodhi me datën 26 të muajit të kaluar në fshatin Bërnjak të Rahovecit.

Përplasje e trefishtë në Fier, dy makina përfundojnë në kanal, tjetra “zhduket” nga vendi i ngjarjes

Gazeta Express - 13.08.2019

Tre makina janë përfshirë në një aksident rrugor në autostradën Fier-Lushnje. Ngjarja ka ndodhur në fshatin Bishtqethem, pranë vendit të njohur si “Pushimi i Shoferit”.

Aksident i rëndë në Lushnjë/ 2 makina përfundojnë në kanal, tjetra zhduket, dy gra dërgohen me urgjencë në spital

SOT - 13.08.2019

Tre automjete janë përfshirë në një aksident në autostradën Fier-Lushnjë. Ngjarja ka ndodhur pak minuta më parë në vendin e quajtur ‘Bishqethem’ pranë ‘pushimit të shoferit’, ndërsa raportohet për 2 ...

Për 24 orë në Kosovë ndodhën 74 aksidente trafiku

Gazeta Express - 13.08.2019

Përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovës kanë ndodhur gjithsej 74 aksidente, ku një nga to ka përfunduar me fatalitet, 29 prej tyre me të lënduar kurse 45 pa të lënduar.

Aksident në Skenderaj, lëndohen pesë persona

Telegrafi - 12.08.2019

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur ost rreth orës 10:30 në Skenderaj. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë për Telegrafin se në këtë aksident janë lënduar ...

Aksident në aksin Bardhosh-Prishtinë, tre makina të përfshira

Albeu.com - 13.08.2019

Tri vetura janë përfshirë në një aksident komunikacioni sot në Bardhosh të Prishtinës, megjithatë nuk ka të lënduar dhe as viktima në njerëz. Lajmin për Gazetën Express e ka konfirmuar Baki Kelani ...

Vdes personi i pestë nga aksidenti i rëndë në Rahovec

Botasot - 13.08.2019

Pesë të vdekur është bilanci i aksidentit të rëndë i cili ndodhi në Rahovec në muajin korrik. Lajmin se ka ndërruar jetë edhe personi i pestë e ka bërë të ditur kryetari Smajl Latifi.

Për 24 orë në Kosovë ndodhën 74 aksidente trafiku

Botasot - 13.08.2019

Përgjatë 24 orëve të fundit në Kosovës kanë ndodhur gjithsej 74 aksidente, ku një nga to ka përfunduar me fatalitet, 29 prej tyre me të lënduar kurse 45 pa të lënduar.

Aksident në Skenderaj, lëndohen pesë persona

Zeri - 12.08.2019

Një aksident trafiku mes dy veturave ka ndodhur ost rreth orës 10:30 në Skenderaj. Zëdhënësi i Policisë për rajonin e Mitrovicës, Avni Zahiti, ka thënë se në këtë aksident janë lënduar pesë persona.