TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kërkoi rikthimin në Kuvend, Gjykata merr vendimin për ish-deputetin e LSI-së

SOT - 12.02.2019

Gjykata Administrative rrëzon kërkesën e ish-deputetit të LSI, Gledjon Rehovica. Ish-deputeti, pasi fitoi pafajësinë kërkoi rikthimin e mandatit. Mirëpo, gjykata nuk e ka pranuar kërkesën e Rehovicës.

“Skifter” në Itali/Gjykata nuk i kthen mandatin Gledian Rehovicës

BalkanWeb - 12.02.2019

Gjykata Administrative ka rrëzuar sot kërkesën e ish-deputetit të Lëvizjes Socialiste për Integrim, Gledion Rehovica për t’u rikthyer në Kuvend si deputet.

Kërkoi rikthimin në Kuvend, Gjykata rrëzon kërkesën e ish-deputetit të LSI

Java News - 12.02.2019

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledjon Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit. Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit ...

Kërkoi të rikthehej në parlament, gjykata rrëzon kërkesën e ish-deputetit Rehovica

LajmiFundit - 12.02.2019

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledjon Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit. Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit ...

Fshehu dënimin për vjedhje në Itali dhe humbi mandatin, Gjykata rrëzon kërkesën e ish-deputetit të LSI

Mapo - 12.02.2019

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledjon Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit. Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit ...

Kërkoi rikthimin e mandatit, rrëzohet kërkesa e ish-deputetit të LSI-së

Durres Lajm - 12.02.2019

Gjykata Administrative ka rrëzuar kërkesën e ish-deputetit Gledjon Rehovica, i cili kërkoi rikthimin e mandatit të deputetit. Pak ditë më parë Prokuroria e Tiranës, pushoi hetimet ndaj ish-deputetit ...