TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Kosova kujton 11 Shtatorin, për të ligjërohet edhe në shkolla

Gazeta Express - 11.09.2019

Kosova solidarizohet me Amerikën, në shkolla ligjërohet për 11 Shtatorin Nuk janë në detyrë, por kanë ndezur sirenat e mjeteve të tyre. E një situatë e njëjte ishte krijuar para 18 viteve në Shtetet ...

Kosova përkujtoi sulmin terrorist në New York me sirena, ndezje qirinjsh e flamuj në gjysmë shtizë

Koha.net - 11.09.2019

Policia, zjarrfikësit dhe ambulanca ndezën sirenat dhe dritat e mjeteve të tyre, ndërsa Garda e Nderit e Policisë së Kosovës uli në gjysmë shtizë flamurin amerikan.

Kosova përjetësisht mike e Amerikës

Telegrafi - 11.09.2019

Policia, zjarrfikësit dhe ambulanca ndezën sirenat dhe dritat e mjeteve të tyre, ndërsa Garda e Nderit e Policisë së Kosovës uli në gjysmë shtizë flamurin amerikan.

Kosova përjetësisht mike e Amerikës

Botasot - 11.09.2019

Policia, zjarrfikësit dhe ambulanca ndezën sirenat dhe dritat e mjeteve të tyre, ndërsa Garda e Nderit e Policisë së Kosovës uli në gjysmë shtizë flamurin amerikan.