TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Misteri i fotos Meta-Rama. Sinjale paqe? Presidenti publikon foton me buzëqeshje

Top Channel - 10.09.2019

Pas deklarimit për Top Channel, nostalgjia e presidentit Ilir Meta për ambientet e Kuvendit, nuk përfundoi thjesht me zbritjen e shkallëve për tu larguar.

Meta flet me simbolika. Nxjerr foton me Ruçin, Rama është spektator

Top Channel - 10.09.2019

Pas seancës të zhvilluar dje në Komisionin Hetimor Parlamentar, presidenti Ilir Meta i është rikthyer reagimeve me mesazhe të forta politike. Ai flet për takimin që ka zhvilluar dje në kryesinë e ...

Meta poston foto me Ramën dhe rrëfen çfarë bisedoi dje me Ruçin

Albeu.com - 10.09.2019

Presidenti Ilir Meta ka publikuar sot një foto ku shihet i buzëqeshur së bashku me kryeministrin Edi Rama dhe kreun e Kuvendit , Gramoz Ruçin, ndërsa shkruan se për të ishte kënaqësi të rikthehej në ...

Meta publikon foton domethënëse, tregon për çfarë ranë dakord me Ruçin

Ina - 10.09.2019

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar sot në Fb, një foto mesazh kuptimplotë, teksa ka dhënë përshtypjet e takimit që ka pasur dje me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçin, pasi iu përgjigj ...

Meta publikon foton me Ramën dhe Ruçin, zbulon detajet e takimit të djeshëm në Kuvend

SOT - 10.09.2019

Presidenti Ilir Meta ka reaguar pas dëshmisë së tij ditën e djeshme në Komisionin Hetimor. Meta ka deklaruar se ishte kënaqësi që u rikthye në Kuvend dhe ka konfirmuar takimin me Gramoz Ruçin.

Presidenti Meta flet me simbolika, nxjerr foton me Gramoz Ruçin

Telegrafi - 10.09.2019

Pas seancës të zhvilluar dje në Komisionin Hetimor Parlamentar, presidenti Ilir Meta i është rikthyer reagimeve me mesazhe të forta politike. Ai flet për takimin që ka zhvilluar dje në kryesinë e ...

Meta i dërgon mesazh Ramës me Ruçin: Duhet cilësi, jo sasi

Mapo - 10.09.2019

Presidenti Ilir Meta nëpërmjet “Facebook” i ka dërguar një mesazh Ramës dhe ka shprehur kënaqësinë që një ditë më parë u rikthye në Kuvend, e në veçanti që takoi dhe shkëmbeu disa mendime me ...

Meta: Në demokraci, cilësia është më e rëndësishme se sasia

RTSH - 10.09.2019

Një ditë pas raportimit në Komisionin Hetimor, reagon Presidenti Ilir Meta në rrjetet sociale. “Ishte kënaqësi dje të rikthehesha në Kuvend. Po kështu të shkëmbeja disa mendime dhe kujtime me ...

Meta pas takimit me Ruçin: Cilësia është më e rëndësishme se sasia në demokraci

ABC News - 10.09.2019

Presidenti i Republikës, Ilir Meta, reagoi në rrjetet sociale në lidhje me takimin që pati me kryetarin e Kuvendit, Gramoz Ruçi, pas dëshmisë që dha tek komisioni hetimor parlamentar.

Misteri i fotos Meta-Rama, publikuar nga presidenti

Gazeta Tema - 10.09.2019

Nostalgjia e presidentit Ilir Meta për ambientet e Kuvendit, nuk përfundoi thjesht me zbritjen e shkallëve për tu larguar. Për më shumë se 50 minuta presidenti do të shkonte në ish zyrën e tij, ku e ...

Meta nxjerr foton me Ramën dhe Ruçin: Cilësia është më e rëndësishme se sasia

BalkanWeb - 10.09.2019

Nje dite pasi u mor ne pyetje nga Komisioni i Hetimit per shkarkimin e tij, vjen nje reagim nga presidenti Ilir Meta. Ne nje postim ne Facebook, Meta ka folur me kode, ndersa ka postuar nje foto ku ...

Meta publikon foton domethënëse, tregon për çfarë ranë dakord me Ruçin

Durres Lajm - 10.09.2019

Presidenti i Republikës Ilir Meta ka publikuar sot në "Facebook" një foto me mesazh kuptimplotë, teksa ka dhënë përshtypjet e takimit që ka pasur dje me kreun e Kuvendit, Gramoz Ruçin, pasi iu ...

Meta flet me simbolika. Nxjerr foton me Ruçin, Rama është spektator

Tetova Sot - 10.09.2019

Pas seancës të zhvilluar dje në Komisionin Hetimor Parlamentar, presidenti Ilir Meta i është rikthyer reagimeve me mesazhe të forta politike. Ai flet për takimin që ka zhvilluar dje në kryesinë e ...

Presidenti Meta flet me simbolika, nxjerr foton me Gramoz Ruçin

Zeri - 10.09.2019

Pas seancës të zhvilluar dje në Komisionin Hetimor Parlamentar, presidenti Ilir Meta i është rikthyer reagimeve me mesazhe të forta politike. Ai flet për takimin që ka zhvilluar dje në kryesinë e ...

Meta flet me simbolika. Nxjerr foton me Ruçin, Rama është spektator

Zhurnal - 10.09.2019

Tiranë, 10 shtator – Zhurnal.mk – Pas seancës të zhvilluar dje në Komisionin Hetimor Parlamentar, presidenti Ilir Meta i është rikthyer reagimeve me mesazhe të forta politike.

Meta flet me simbolika. Nxjerr foton me Ruçin, Rama është spektator

Flaka - 10.09.2019

“Ishte kënaqësi dje të rikthehesha në Kuvend. Po kështu të shkëmbeja disa mendime dhe kujtime me Kryetarin e Kuvendit z.Gramoz Ruçi. Së bashku ramë dakord se dy grupet parlamentare më cilësore ...

Meta flet me simbolika. Nxjerr foton me Ruçin, Rama është spektator

Botasot - 10.09.2019

Pas seancës të zhvilluar dje në Komisionin Hetimor Parlamentar, presidenti Ilir Meta i është rikthyer reagimeve me mesazhe të forta politike. Ai flet për takimin që ka zhvilluar dje në kryesinë e ...