TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

PREKËSE/ Babai dëshmorit shpërthen ndaj komandantëve: Shkelët mbi gjakun e djemve tanë

Albeu.com - 12.06.2019

Sot në Kosovë u përkujtua 20 vjetori i çlirimit të vendit ku gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Prizrenit, prindi i dëshmorit, Agron ...

Landovicë, babai i dëshmorit lëshon akuza ndaj atyre që po njollosin vlerat e UÇK-së

Koha.net - 12.06.2019

Familjari i dëshmorit shpërthen me akuza ndaj atyre që, sipas tij, po njollosin vlerat e luftës për përfitime personale dhe klanore. Gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, me rastin e ...

Veterani i UÇK-së që iu vra djali në luftë shpërthen te varrezat, shan dhe akuzon njerëzit e pushtetit

Gazeta Express - 12.06.2019

Gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Prizrenit, prindi i dëshmorit Agron Bytyqi, Islami, veteran i UÇK-së, ka shprehur pakënaqësi ...

Veterani i UÇK’së që iu vra djali në luftë shpërthen te varrezat –shan dhe akuzon njerëzit e pushtetit

Botasot - 12.06.2019

Gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Prizrenit, prindi i dëshmorit Agron Bytyqi, Islami, veteran i UÇK-së, ka shprehur pakënaqësi ...

Babai i ushtarit të vrarë të UÇK: Turp, keni shkel edhe dëshmorët

BalkanWeb - 12.06.2019

KOSOVË Gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Prizrenit, babai i dëshmorit Agron Bytyqi, Islami, veteran i UÇK-së, ka akuzuar ...

VIDEO/ “Turp, keni shkel edhe dëshmorët”, babai i ushtarit të vrarë të UÇK-së përplaset me zyrtarët e Kosovës

Gazeta Tema - 12.06.2019

Gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Prizrenit, babai i dëshmorit Agron Bytyqi, Islami, veteran i UÇK-së, ka akuzuar pushtetarët se ...

Veterani i UÇK-së, baba i dëshmorit, akuzon pushtetarët që po njollosin vlerat e UÇK-së (Video)

Telegrafi - 12.06.2019

Gjatë homazheve në varrezat e dëshmorëve në Landovicë, me rastin e 20 vjetorit të Ditës së Çlirimit të Prizrenit, babai i dëshmorit Agron Bytyqi, Islami, veteran i UÇK-së, ka shprehur pakënaqësi duke ...