TIME.mk

ВЕСТИ

NEWS

Fitoi 10 milionë euro në lotari, sot bart dru dhe qymyr

Gazeta Express - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...

FOTOT: Nga milioner në druvar, njeriu që fitoi 10 milionë paund në lotari… nuk ka asnjë qindarkë

Gazeta Tema - 12.02.2019

Michael Carroll fitoi rreth 10 milionë paund në një lotari në vitin 2002. Por tani ai nuk ka as edhe një qindarkë. Kjo pasi ai i harxhoi paratë për makina të shpejta, festa të çmendura pije dhe drogë.

Fitoi lotarinë 10 milionëshe, i shpenzoi të gjitha në festa, vetura e femra – tani punon me dru dhe qymyr (FOTO)

Tetova Sot - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...

Fitoi 10 milionë euro në lotari, sot bart dru dhe qymyr

Ina - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...

Historia interesante, fiton 10 milionë euro në llotari por i harxhon të gjitha (FOTO LAJM)

Albeu.com - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...

Fitoi lotarinë, i shpenzoi të gjitha në festa, tani ja çfarë bën

BalkanWeb - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...

Fitoi lotarinë, i shpenzoi të gjitha në festa, tani ja çfarë bën

Lajm - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...

Fitoi lotarinë dhe i shpenzoi të gjitha në festa, ja çfarë bën tani

Durres Lajm - 12.02.2019

Kur Michael Carroll organizonte një festë, fqinjët sigurisht e merrnin vesh këtë – aty do të vinin gra të zhveshura që mbanin tabaka kokainë dhe festimet do të zbrisnin në një orgji ku ai do të ...